Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha elzárkózik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha elzárkózik előlem egy lány?

Figyelt kérdés
Bírta a dumám, megjegyzéseim, kedvességem, meg úgy, ahogy volt, eszeveszettül kedvelt. De ma már mindent "utál" bennem. Minden, ami tetszett Neki bennem, manapság már utál, és irritálja. Most ez miért lett? Mit kell ilyenkor csinálni? Sokat jelent...
2010. jan. 14. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
előfordul az ilyesmi, általában én is azt szoktam megutálni az exeimben, amit az elején imádtam. de mondjuk ha elmondanád hogy mi történt , vagy hogy van e rá oka ? akkor könnyebb lenne válaszolni.
2010. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néha kicsit túlfeszítettem a húrt a nyomulásommal, de akkor sem értem. :(
2010. jan. 14. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
első voltam. hamar meglehet ám az ilyet unni, és átmegy ilyen zaklatás feelingbe. sztem kicsit pihentesd a dolgot, aztán ne rohand le ha össze futsz vele, csak köszönj neki, szval változtass kicsit a technikádon.
2010. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!