Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van köztetek olyan aki egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki egyedül neveli kisgyermekét vagy gyerekeit? Nehéz lesz így párt találni?

Figyelt kérdés
2 kisgyermekemet nevelem egyedül és ők a legfontosobbak az életembe de mégis hiányzik egy társ aki szeret. Félek hogy esetleg csak szexre kellennék valakinek amire meg nincs szükségem mert attol csak rosszabbul ereznem magam kihasznaltnak. Van köztetek olyan akinek sikerült így is megtalalni a parjat es a gyerekeket is szereti?
2014. aug. 15. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Próbáltam ismerkedni gyermekes nőkkel, de valahogy nekem nem megy. Ha a nő hülye volt és nem tudott rendes szerető férjet találn magának, miért én igyam meg a levét annak.
2014. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet meghalt a férje
2014. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1:

Te aztán már csak tudhatod, hogy miért marad egyedül egy gyerekes nő? Mert hülye volt, mi?

Te beszélsz hülyeségeket, tudod annak millió oka lehet amiért így alakul az élete, nem feltétlenül az hogy hülye.....de jobban is járt az a nő aki mellett te nem maradtál meg....az égnek áll a hajam az ilyen "okos" férfiaktól :)

2014. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
eddig nekem sem sikerült. de azért ne add fel)) sok férfi képes elfogadni más gyerekét. de biztos hogy nehezebb így párkapcsolatot alakítani
2014. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet gyerekkel is találni párt de nagy valószínűséggel olyat aki szintén így járt vagy nem lehet neki.. Sok ilyen van. Persze azért úgy kell csinálni a dolgokat hogy magánéletetek is legyen hiába a sok gyerek mert ha ez nincs akkor megette a fene,,,

De nem discóba meg sportautóba kell keresgélni az ilyen pasikat mert azoknak legkissebb vágyuk a lecsaládosodás..

2014. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy találsz.Csak nehéz,mint tűt a szénakazalban.Általában az ilyen pasiról csak a közvetlen környezete tudja,hogy ilyen.Nem kérkrdik a jó tulajdonságaival,neki ez a természetes.Általában a gyerekek nagyon jól megérzik a valódi énjét,keresik a társaságát.Ők még nem a múlandó szépséget,titulust,vagyont veszik észre,hanem az igazi jóságot.
2014. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!