Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10-es skálán mennyire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-es skálán mennyire vagy antiszoc?

Figyelt kérdés

Az antiszocot most a köznyelv szerinti értelmében gondolom, nem a valódi ("társadalomellenes") jelentésre gondolok. Tehát antiszoc = zárkózott, magányos farkas stb.


1: semennyire

10: rohadtul


És miért? Szerinted miért vagy ilyen?

Igazából inkább az antiszocok válaszai érdekelnének, nyilván nem a partiarcokra vonatkozik a kérdés...:)

Azért érdekel, mert kíváncsi vagyok, mennyire gyakori "jelenség" ez. Én magamon kívül nem nagyon ismerek ilyen emberkéket, és érdekelne, hogy vélekednek amgukról és az életükről.

Igazából a 10-es skálázáshoz sem ragaszkodom.


2014. aug. 15. 23:15
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát, nem vagytok túl bűszavúak, de köszi annak, aki 3 szónál többet tudott leírni. :P
2014. aug. 15. 23:26
 12/26 anonim ***** válasza:
6-7
2014. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Van erre is külön szó, márpedig az aszociális. Amúgy 20. Azért mert nem szimpatikusak az emberek az esetek 99%-ában miután picit jobban megismerem őket, szóval minek velük foglalkozni? Egy rakás időt megspórolok ezzel.
2014. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Hm 5. A nagy tarsasagokat nem szeretem inkabb 2-3 vagyok ha lehet az ugy jo mondjuk mostanaban ez se jon ossze: D 19F
2014. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Szerintem egy erős 9 pontot adnék magamnak, mert azon az 1-2 emberen kívül, akikkel szökő évente egyszer ha beszélek, kb. semmilyen emberi kapcsolatom nincs.

A "miért"-et pontosan nem tudom, bár nagyjából ott kezdődött az egész, amikor középiskolába mentem át, ahol senkit sem ismertem, a barátszerzésben pedig sosem voltam jó, így hamar én váltam a csesztetés céltáblájává. Mivel idővel ehhez hozzászoktam, így már annyira nem zavart a dolog, szóval változtatni se nagyon volt már hozzá kedvem. Eltöltöttem nagyjából 1,5-2 évet a "bekaphatja mindenki" szellemiségében, szóval az se sokat segített az előrehaladásban. Most már lassan 5 éve élek úgy, hogy gyakorlatilag nem beszélek senkivel, maximum a saját fejemben a gondolataimmal. :D

2014. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

10

Alapból csendes, visszahúzódó típus voltam, régebben olyan 6-7, ami pont elég volt az iskola menőinek, h kipécézzenek maguknak és felgyúrjanak egy masszív 10-zé a folyamatos zaklatásukkal és sajnos az a tapasztalat, h a felnőttek sem tolerálják jól a csendes embereket, úgyhogy én már megmaradok ilyennek. Azt nem mondom, h szeretek magányos lenni, de ég mindig jobb, mint emberek között:D

2014. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ó, igen, asszociális, ez a szó nem akart eszembe jutni... Mindenáron a disszociatív ült a nyelvemen, de az kissé mást jelent, ehheh. Szóval köszi.
2014. aug. 15. 23:31
 18/26 anonim ***** válasza:
7-8 közti szint. Elég sok negatív dolog ért eddigi életemben, ami miatt nem igazán szeretem az emberek társaságát.
2014. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
62%

9-10.

Amióta az eszemet tudom, ilyen vagyok.

Emlékszem, kiskoromban is a családi ünnepeken/eseményeken is elvonultam és külön ettem a szobámban, míg mindenki más az asztalnál.

És ez volt a családdal, akkor gondolt el mi van a vadidegenekkel.

A munkám szerencsére olyan, hogy egyedül vagyok végig egy helyiségben, ritkán zargatnak.

5 éve van saját lakásom, és ez idő alatt egy kezemen meg tudom számolni, hány ember volt ott rajtam kívül.

2014. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Legyen mondjuk 9. Igazából én nem jövök jól ki az emberekkel. Van kb. 2 barátom, akiket már nagyon rég ismerek, de ők is elköltöztek évekkel ezelőtt onnan ahol lakok, szóval max néha kommunikálunk online. Nekem elég annyi emberi kapcsolat, hogy van barátnőm, meg internetes fórumokon írkálok a hobbijaimall kapcsolatban (amiket amúgy nem társaságban űzök). Szóval kb ezért nem 10, mert online szoktam szocializálódni. Akkor szoktam megerőltetni magam ha nincs barátnőm, de amúgy nem vagyok nagy társasági arc.


28/F

2014. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!