Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10-es skálán mennyire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-es skálán mennyire vagy antiszoc?

Figyelt kérdés

Az antiszocot most a köznyelv szerinti értelmében gondolom, nem a valódi ("társadalomellenes") jelentésre gondolok. Tehát antiszoc = zárkózott, magányos farkas stb.


1: semennyire

10: rohadtul


És miért? Szerinted miért vagy ilyen?

Igazából inkább az antiszocok válaszai érdekelnének, nyilván nem a partiarcokra vonatkozik a kérdés...:)

Azért érdekel, mert kíváncsi vagyok, mennyire gyakori "jelenség" ez. Én magamon kívül nem nagyon ismerek ilyen emberkéket, és érdekelne, hogy vélekednek amgukról és az életükről.

Igazából a 10-es skálázáshoz sem ragaszkodom.


2014. aug. 15. 23:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

10

Soha nem tudtam beilleszkedni az emberek közé, most már nem is próbálok. A saját családomban is kívülállónak érzem magam, nem tudok mit kezdeni közeledésükkel idegenekkel meg aztán fõleg. Jól érzem magam egyedül, nincs szorongás, félelem, hogy átvernek. A jövõmet úgy képzelem el, hogy a semmi közepén lesz egy házam és ott élek majd egyedül az állataimmal.

2014. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Én mondjuk egy erős 7-est adnék magamnak, bár ilyenkor érzem, hogy a 10-es skála túl sok. Egy 5-ös skálán lehetnék 4-es is simán...

Én kihagytam két évet érettségi után, "tök jól" eltávolodtam a saját korosztályomtól, amihez amúgy se voltam soha közel, mert mindig más érdekelt, mint őket. Nem voltam antiszoc, de erősen magányos farkas típus, tehát az a fajta, akit szeretnek, de hosszú távon nem elérhető. Azt gondoltam, ha elkezdődik az egyetem, megváltoznak a dolgok, de már rájöttem, hogy valami brutálisan különleges társaság tudna csak rávenni a társasági életre. Külső szemlélőként tök közvetlen vagyok és hülyülős, de ha elhívnak valahova, gondolkodás nélkül adom a nemleges választ, és nem érdekel, mit csinálnak a szaktársaim. Azt is utálom, ha ki kell menni a postáshoz, utálok csevegni. Nem bírom a családi ebédeket se, egy éve el se járok rájuk. Hm, lehet, hogy az a 7-es kevés lesz...?

De tény, hogy mindennek van oka. Szerintem engem általánosban "csesztek el", kifogtam a legjobb osztálytársakat a legjobb tanárokkal. (y)

2014. aug. 15. 23:38
 23/26 anonim ***** válasza:

100 bár 11. doki miatt akartam 11-et mondani. na mindegy Doctor Who off >.<

én soha nem igényeltem, hogy foglalkozzanak velem, magamra zártam a szobámat, elvoltam a kis világomban... jól kijövök amúgy anyuékkal, van rendes kapcsolatom és ilyenek, de én nem írok rá kb senkire face-en vagy akárhol

elröhögök , elbeszélgetek akárkivel, de egy idő után mindenki irritál és csak be akarok bújni a kis odúmba olvasni vagy zenéz hallgatni

hogy miért vagyok ilyen? nem tudom... de jó így.. :)

2014. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

7,5-9 kb.

ha nem lenne a szociális fóbiám, nem szoronganék, akkor kb 3


22f

2014. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
7, talán azért mert mióta elköltöztünk a régi lakásunkból egy új helyre kellett beilleszkednem ami nem ment könnyen, persze az elején már voltak barátaim de voltak akik sajnos tettek arról hogy ne legyen önbizalmam...aztán nyáron nem mindig volt így gyakran olyan társaságom akikkel beszélhettem volna és velem egykorú lett volna, van egy tesóm is de ő mintha ott se lett volna annyit foglalkozott velem :/ ezek a sok magányos órák tettek szerintem olyanná amilyen most vagyok kissé antiszoccá szerencsére mára már több barátom van akikkel tudok találkozni :) mondjuk velük se tudok sokat találkozni mert nagyon messze laknak de nyáron is összetudtunk hozni találkát, amúgy nem tudom hogy van vele a többi antiszoc de engen nagyon zavar és sokkal szívesebben lennék társaságibb ember :D
2014. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
ja, még 24-es vagyok. annyi, hogy ha iszom, akkor is max 6-osra megy le ez a szám.. :S
2014. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!