Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok vonzalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok vonzalmat érezni iránta?

Figyelt kérdés

Van egy barátom (K), akivel régen úgy volt hogy randiztunk, de nekem nem igazán volt meg az a "dolog" hogy tudnék járni vele. Aztán összejöttem egy sráccal (A), vele vagyok együtt most is. Úgy alakult hogy K-val hetente összefutunk hetente párszor 2-3 órára (közös hobbi, semmi más). K nem érti miért vagyok A-val, és igazából én sem tudom hogy miért pont vele járok, és miért nem tudom megkedvelni K-t. Miközben neki nagyon tetszem, nagyon szeretne velem lenni, nem csak barátság szinten :/

Ne haragudjatok, 2 kérdésem is lenne, aki tud, kérem válaszoljon mindkettőre. Szép estét nektek!

1. Fiúk, titeket zavarna ha a barátnőtök egy ilyen sráccal járna össze a közös hobbiból kifolyólag?

2. K miért nem tud bennem semmiféle vonzódást ébreszteni?


2014. jún. 30. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Igen, zavarna!

2. Nem tud benned vonzalmat ébreszteni, és kész...

vannak ezek a megmagyarázhatatlan dolgok...

23 F

2014. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Zavarna, mert közben azon gondolkozol, hogy miért is nem tudsz beleszeretni a másik srácba. Nekem az jön le az írásodból, hogy egy K-hoz hasonló fiút szeretnél, nem a mostani barátodat. Egyáltalán miért zavar, hogy nem vonzódsz K-hoz, ha közben A-val jársz?

2. Vagy vonzódsz valakihez, vagy nem. Egyszer közeledett hozzám egy lány, akit gyönyörűnek találtam, okos volt, kedves volt, még közös hobbink is volt. Jelezte felém, hogy tetszem neki, ezért elmentünk három randira, de én egyszerűen nem éreztem, hogy járni akarok vele. Megcsókoltam, semmit nem éreztem. Nem erőltettem.

2014. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!