Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokták mondani, hogy az emberek a partnerükkel mindent megbeszélnek, stb. Nálam ilyen nincs. Miért?

Figyelt kérdés
Szóval én barátnőmmel nem beszélek meg mindent. Sőt, igazság szerint, nagyon sok mindenben nem értünk egyet. Nincs ilyen "tökéletes unió lelkeink között" dolog. Mégis azt érzem, hogy Ő az "Igazi". Muszáj ennek így lennie?
2010. jan. 14. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem ő az "Igazi". Ezt csak most érzed így, a lamour el fog múlni egy pár hónapon belül...Sajnálom, de ez van!
2010. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért? Miért gondolod így?
2010. jan. 14. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy nem ő az Igazi. Ha majd megtalálod az igazi Igazit (XD), akkor természetesnek fogod érezni, hogy mindent meg tudtok beszélni egymással és megvan a "tökéletes unió" is köztetek.
2010. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert egy normális kapcsolatban mindent megbeszél a párjával az ember...
2010. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem a megbeszélés a gond, hanem, én úgy érzem, nem nagyon kell beszélnünk a dolgainkról. Nem hiszem, hogy mindenről beszélnünk kellene. Sőt, én szeretem, ha harcolunk kicsit.
2010. jan. 14. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:
sztem ez teljesen normális. és attól még lehet az igazi. én már 3 éve vagyok együtt a párommal, és mégis vannak olyan dolgok amiket nem feltétlenül vitatok meg vele. külön személyiség vagy, önálló gondolatokkal.
2010. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd velem sem beszél meg mindent a párom, emiatt néha úgy érzem, hogy már nem is vagyok neki fontos.
2010. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mindent megbeszélj a társaddal, ami csak történik veled, hanem az a tény, hogy biztosan tudod, hogy vele bármikor bármiről beszélhetsz.
2010. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, nem szükséges mindent megbeszélned vele, ott valami nincs rendben a kapcsolatotokkal.
2010. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor kivel beszéled meg a dolgaidat? Más osztálytársnőiddel??
2010. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!