Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy sráccal, nagyon bejön de mégis vannak kétségeim?

Figyelt kérdés

tehát tetszik meg minden de valahogy teljesen mások vagyunk más zene más ízlés más stílus, szerintetek ez működne hosszútávon vagy nem érdemes vesződnöm vele?

16L


2014. aug. 16. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Más zene, ízlés? Áh, kizárt, szerintem felejtsd el.
2014. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy magaddal akarsz kapcsolatot vagy elfogadod a másikat olyannak amilyen.
2014. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne akard megváltoztatni, ha tetszik így akkor hajrá, ha nem akkor hagyd. :)
2014. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de az emberek változnak nem? a párkapcsolat során is változnak az emberek senki nem olyannak születik amilyenként öregen pl, én látok benne valamit csak ez aggaszt vagy nem is tudom hogy nem ugyanazokat a dolgokat szeretjük, de azért jó vele :)
2014. aug. 16. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked is változni foga zenei ízlésed. Én például teljesen más zenéket hallgattam 16 évesen mint most.

Ostobaság lenne arra alapozni egy kapcsolatot, hogy ki mit szeret, az emberek alapvetően nem változnak, de az ízlés változhat.

Persze szélsőséges esetekben valóban rossz ötlet kapcsolatba bonyolódni. Tehát egy mindig feketében járó, kizárólag "metalcore"-t és hasonló zenéket kedvelő lány ne jöjjön össze egy állandóan rappet hallgató sráccal.

2014. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megpróbálni, ha képes vagy elfogadni Őt. Ha tényleg kedvelsz/szeretsz valakit akkor ez nem akadály. (Én pl imádom a rockot, a barátom meg olyan zenéket hallgat hogy ha véletlen otthagyja nekem ráugrom a gépre és lecsapom a lejátszót... De mégis van pár ami mindkettőnknek tetszik:D) Ha pár közös pont van, akkor az jó, a többit pedig talán érdekes lesz megismerni :) Sok sikert, szép napot! ^-^
2014. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!