Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromm le akarja tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromm le akarja tenni a cigit hogyan segíthetném ebben?

Figyelt kérdés

5 éve dohányzik és most le szeretné tenni mert én nem dohányzom

alapba is eléggé ingerült tipus szoval könnyen felhuzza magát aproságokon


mivel segíthetném hogy ne minden napja az idegességből álj

esetleg valami ötlet hogy hogyan tudná könnyedén letenni


a válaszokat előre is köszönöm



2014. aug. 16. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm felhúzza magát valamin egyből az a b*zi cigi...
2014. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fú, nem lesz egyszerű. Legyél vele hihetetlenül megértő. De igazából ez nem is jó kifejezés, hogy megértő, mert néha hihetetlenül ingerült lesz. Én három és fél éve nem gyújtottam rá, előtte láncdohányos voltam (kb 2-2 és fél doboz naponta). Nekem az első 1-2 év nagyon kemény volt. Állandóan idegbeteg voltam minden miatt. Ahogy írtad alapból sem valami jó a természete, szóval ez hatványozottan fog jelentkezni. Szerintem nincs olyan módszer amivel könnyedén le tudná tenni. Kicsit segít a rágó, de az inkább az első év után, előtte nem sokat. Plusz ha nem jártok olyan helyekre ahol mások cigiznek az is sok idegességtől kímélheti meg.


Sok szerencsét neki, remélem sikerül, mert a cigi egy rohadt szemét szar dolog.

2014. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az a baj hogy mind ketten tanulók vagyunk és kollégisták

szerencsére egyhelyen tanulunk most már de a kollégiumnak a 70% dohányos


igen ő is lánc dohányos volt de mióta velem van 7-8 napi szál megy el szóval már azért sokat javult a helyzete

de miattam leszeretne szokni tejjesen


igyekszem majd megértő lenni vele


köszönöm a segítséget :)

2014. aug. 16. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Én jövőhéten kezdem milliók esküsznek rá...

Nekem már meg van, de akkor nem volt akciós, rendeljétek meg...



[link]


Ezt is nézd meg!!



https://www.youtube.com/watch?v=pNsUREr4Aeo



Sok sikert! :))

2014. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van rá gyors és egyszerű módszer. Egy nagyon erős és rossz ingert kell kiváltani belőle cigivel. Utána minden elvonási tünet nélkül leáll róla. Ez nem félrebeszélés. Ismerek olyan embert, aki 40 évig nagy dohányos volt, történt vele egy ilyen inger, amit fent írtam és azóta nem hogy nem dohányzik, de még nagyon zavarja is a füst.
2014. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én ezt ismerem:

egy palackot negyedig kb. megtöltessz vízzel, s amikor cigizik, egy-egy alkalommal belefújja a cigifüstöt az üvegbe.elég sokszor kel belefújni, s minden alkalommal összerázni.aztán meg kell innia a vizet, vagy legalábbis kell innia belőle.Nekem sikerült,Hajrá

2014. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

uh az utolsó kettőnek köszönöm a kommentet nagyon mert ez igy eléggé költség mentes :)


de ilyen rossz ingert hogy lehet előhozni?

2014. aug. 18. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáljátok az üvegessel. Amit írtam használ, de nehezen kiváltható és nagyon veszélyes. Az illető, akit említettem ezt nem szándékosan csinálta vagy akarta, de megtörtént, ha mentősök egy fél percet késnek...
2014. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

értem

köszönöm a választ

2014. aug. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!