Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szuleim azt akarjak h szakitsunk mit tegyek?

Figyelt kérdés

9-10honapja vagyok egyutt a baratommal. nagyon jol megvagyunk.

A szuleim hogy is mondjam birjak is meg nem is..szerintuk nem hozzam valami..mrg van benne valami fura..mostanaba azt mondogatjak h ideje lenne ha szakitanik mostmar...es szerintem csak azert mert hallottak rola par rossz dolgot..aminek a fele se igaz..de ok ezt nem hiszik el..

mittegyek? a szuleimmel se akarok rosszba lenni es a baratommal se akarnek meg szakitanj!?:/

16L


2014. aug. 16. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"sem akarnék még szakítani" - van kitűzött időpont?

Amúgy meg sz.rd le, mit mondanak - ez a Te életed.

2014. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

jaj dehogy van..nem is ugy ertettem..hanem meg nem szeretnek indokomse lenne ra..meg nem is akarok..szeretem..es tudom h o is engem.

csak az a baj h mar lassan nem is engednek el meg ot se hagyjak h idejojjon..es lassan hetente 2x talalkozunk...es nyar van!:(

2014. aug. 16. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak 1es attól, hogy az ő élete a szülei tartják el! Úgy ne kufircoljon senki senkivel, amíg nincs fedezete, mert a szülőknek nem kell gyereket gyártani.
2014. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a véleményükkel.


Nekem ne mondják meg az ősök, hogy mit csináljak a párommal.

Tfh. Ha én maradni akarok a barátnőmmel, mert szeretem és ő is engem akkor maradni is fogunk egymással.


Aztán lehet bármi a reakció, még köpök is rá.

2014. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tiszteld a szüleidet,és beszéld meg velük hogy miért.Próbáld őket meggyőzni hogy nem rossz,higgadtan,nem neki iramodva.

Amúgy ne szakíts vele.A te életed?,Amíg nem élsz külön anyádéktól addig nem,meg amíg nem vagy 18.

2014. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es te egy igazi példakép lehetsz,büszke lehetnek rád a szüleid.Nem lennék sohase ilyen(pedig csináltak jópár dolgot,de nem ereszkedem le,mert olyan lennék mint ők),az ilyen ember szánalom.
2014. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le velük és/vagy szervezz közös programot, ahol láthatják, hogy milyen valójában. (mellékszálként meg a barátod lehetne nagyon-nagyon kedves és udvarias, hogy elfogadják)

16 évesen ez már a Te magánéleted, egy szülőnek sincs joga ebbe beleszólni ilyen szinten, hogy "ideje lenne szakítani". -.-

( mégha ezt sokszor sajnálatos módon meg is teszik )

Mondja el, hogy nem tetszik, mondja el, hogy félt Téged, de ne tiltson el.

2014. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es akkor egy sebhelyes arcú,rosszkinézetű ipsénél,aki tuti hogy azon lesz hogy megcsídelje ,annál is,csak mondja el a véleményét.
2014. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

en mar megbeszeltem ezt veluk parszor ds mindig ezvan.

h ok nem ilyen fiut szannak nekem meg h mindenki rosszat mond rola akkor mindenki hulye es nem ugy v v mi? meg ilyenek

es inkabb nem mondok mar semmit mert felmergel az egesz.

2014. aug. 16. 19:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen rosszat hallanak.
2014. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!