Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Maradjak vele, vagy szakítsunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele, vagy szakítsunk? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lány vagyok és ő az első barátom. Két hónapja vagyunk együtt. Az egyik barátnőm és barátja haztak vele össze, nekik hála találkoztunk. Az első találkozásnál nem voltunk kettesben, barátnőmék is ott voltak velünk. Másodszorra már kettesben találkozunk, és sokat beszélgettünk, megvolt az első csókunk is aznap. A srác kirakta facebookra, hogy kapcsolatban vagyunk még mielőtt hazaértem volna, megbeszélés nélkül. Eleinte örültem is, az első kapcsolatom... Tetszik is a srác, viszont van egy gond. Amikor találkozunk, úgy érzem, szeretem, és boldog vagyok, hogy együtt vagyunk. Viszont amikor nem találkozunk pár napig-nem egy városban élünk- úgy érzem, hogy ez egy teher és elbizonytalanodom annak kapcsán, hogy jól döntöttem és hogy elég érett vagyok -e egy kapcsolathoz. A dolog másik része, hogy sokat kell tanulnom-nyelvvizsgákra kell készülnöm- és nem tudok mindig igent mondani, ha elhív találkozni... Úgy érzem elsiettük a dolgot, a második találkozó után megvolzlt a csók és ő a beleegyezésem nélkül kirakta ezt facebook-ra, esélyem sem volt átgondolni, hogy amit érzek felé mi is, meg sem tudtam ismerni és már nyilvánosságra lett hozva, hogy kapcsolatban vagyunk. Nagyon bizonytalan vagyok, mit tegyek?

2014. aug. 6. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy lassítsatok. Nekem az első randin volt az első csók, de 17 évesek voltunk és 3 éve jó barátok.
2014. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat, ha szeretitek egymást, akkor kibírja azt a dolgot, hogy kevesebbet találkoztok! Adj egy esélyt a srácnak! :)
2014. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet. Bár azért azt tudatosítsd benne, hogy lehetőleg a jövőben ne te tudd meg utoljára, hogy van pasid :D Halál másnaposan ébredsz.. felmész a facera: MEGVOLT AZ ELSŐ GYEREKEK MEGVOLT AZ ELSŐ!
2014. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ohoóó :D kicsit elbizonytalanodtál ez lehet pont azért is mert hiányzik és úgy érzed h mikor nincs veled akkor inkább nem is kell, pedig szereted :D volt velem ilyen.. ne szakíts vele, beszéljetek meg mindent :D
2014. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


#4 Sokat gondolkodtam azon, amit írtál... Nagyon jól megfogalmaztad és valószínűleg pontosan így vagyok ezzel. :D

2014. aug. 7. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!