Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dioka19 kérdése:

Miért nem jön össze? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú már lassan 7 éve eddig mindent megtettem hogy érdekeljem pl:. fogytam, aktívan sportolok, ügyelek a bőrömre/hajamra. És mind miatta de semmi néha csak rám ír hogy "Csáó Mizu? :)" ilyenkor egy óráig beszélgetünk utána semmi. Vajon ezzel mit akarhat nem értem :/

13/L



2014. aug. 17. 02:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még szerintem és elég korán érő. Ha pár év múlva sem nyit, mondjuk legalább 2, akkor próbálj meg te kezdeményezni.
2014. aug. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 éves korod óta szereted? Az nem semmi. :)
2014. aug. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 évesen még fiatalok vagytok erre, még ha te korábban érő vagy is. Várjatok még 2-3 évet és majd akkor próbáljátok meg.
2014. aug. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ovi óta tetszik? Hát nem tudom a lányok hogy vannak vee, de nekem akkoriban még a kisautók tetszettek.
2014. aug. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 15 és az a lány akibe szerelmes vagyok az is kb 6-7 éves korom óta tetszik. Nem mondom hogy már akkor szerelmes voltam mert szerintem akkor még az igazi szerelem érzés nem alakult ki bennem de másképp néztem rá mint a többi lányra. Ja és azt nem mondtam hogy még mindig nem mondtam el neki hogy szeretem.
2014. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!