Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze egy kapcsolat, ha elvileg én vagyok az ideális főállású barátnő?

Figyelt kérdés

Már harmadszorra játszódik le velem ugyanaz: ismerkedek egy sráccal. Randizunk. Az egekig magasztalnak, hogy szép vagyok, okos, kedves, házias, sosem gondolták volna, hogy egy ilyen lányhoz szerencséjük lesz. És valahol a 3.-4. randi körül belép egy másik lány a képbe valahonnan a fiú múltjából, aki laza erkölcsű, balhés, ingatag, és fájdalmat okozott csak a srácnak. De mit csinál? Visszamegy hozzá. Én meg fogadjam el a sajnálkozó mosolyt, és "maradjunk barátok", amivel jól megforgatják a kést a szívemben. Nézzem végig, ahogy "boldogan" együtt vannak egy ribizlivel, aki megint csak padlóra teszi őket.

Miért az ilyen fiúkat fogom ki? Mind olyan rendesnek, őszintének tűnik. Nem külső alapján választottam őket, de már úgy látom, hiábavaló a belsőt értékelni, ha úgyis fájdalmat okoznak...

Hol hibázhatok? Vagy miért ilyenek? Nagyon rosszul esik.

19/L



2014. aug. 15. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Este 9 körül itt tobzódnak a magányos fiúkák, hajrá:D
2014. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
500 forintot teszek hogy este 8-ig márt lesz legalább egy randi felkérésed.
2014. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1: köszi, most roppantmód segítettél és megválaszoltál mindent. És vicces is vagy :/
2014. aug. 15. 13:17
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb fogd fel ugy, hogy jobb, hogy ezek most derultek ki, mintsem mikor mondjuk mar 2 honapja egyutt vagytok es akkor megy vissza a hulye exehez. Meg az ilyenek ezt is erdemlik, jobban fog ez nekik fajni, mikor ujra padlora kerulnek es felkeresnek teged, de meg lazan lerazod oket ;)

Fo az optimizmus :) 21/F

2014. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, kérdező. Ugyanez van velem is. Még én sem jöttem rá, miért :(
2014. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
talán mégse vagy akkora szám, mint ahogy gondolod
2014. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha van kedved ismerkedni 18/F

Exekhez nem megyek vissza, mert sok köztük a ribizli.

2014. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
:c
2014. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#6: nem gondolom magamról, hogy az vagyok. Csak mindenhonnan ezeket a visszajelzéseket kapom, a környezetem is jó embernek tart, így említettem meg, hogy ha ennyire jó vagyok szerintük, mégis mit rontok el?
2014. aug. 15. 13:22
 10/16 anonim ***** válasza:

hát ha összejönnél velem már problémáid lennének :D az exemhez vissza nem mennék, hiányzik mint mókusnak az erdőtűz...annyira fájt, hogy elhagyott...és én rendes lányt keresek...ribizlik próbálkoztak nálam de akkor nem akartam kapcsolatot, de tőlük most se akarnék :) szóval mellettem ilyen gondok nem lennének, viszont szerintem jelentkeznének más problémák, persze amiket meg lehet oldani csak először meg kell beszélni ki mit szeretne...aztán végül házasság gyerek meg a többi... :D


na jó komolyra fordítva...biztos, hogy jó helyen kerestél? nem csak lelki szemetesládának használtak? vagy csak szexre kellettél nekik? vagy nem lehet, hogy van valami olyan tulajdonságod ami elriasztotta őket és nem tudsz róla?


21F

2014. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!