Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam a barátommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, de nagyon hiányzik. Mit csináljak? (össze vagyok zavarodva)

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt besokaltam és szakítottam a barátommal.Az utóbbi időben alig találkoztunk, fontosabb volt számára a haverok, valamint a neten is régen órákat beszéltünk most meg csak "köszön majd 2-5 perc után közli neki mennie kell". Nincs másik lány a képben. De viszont a haverjai mesélték hogy mindig rólam áradozik, hogy mennyire szeret, de akkor ez most mi amit csinál velem? Berágtam és szakítottam vele, aznap még ezt írta ki facre "Te vagy az egyetlen lány ezen a világon....:("

Mit tegyek szeretem és nagyon hiányzik? Ráírjak vagy mit csináljak? Adjatok kérlek tanácsokat mert kezdek beleörülni.



2014. aug. 16. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Elbazstad. A csávó nem ilyen irigy lányt akar mint te. Ilyen kis semmi miatt szakítani, édes istenem! XD
2014. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is most szakítottunk.Te vagy az Petra?
2014. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem Petra vagyok. Nyugi. 17/L vagyok
2014. aug. 16. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Már "megijedtem" igy hirtelen:D

En beszelgetek veled ha gondolod!:)

2014. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Körömcsiga ***** válasza:
Hívd fel és beszéld meg vele. Ez nem chat téma. Ha szeret, akkor talán jobban el is gondolkodik rajta, hogy mit veszíthet, ha hanyagol.
2021. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!