Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel össze vesztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel össze vesztünk, mindent meg próbáltam hogy ki tudjunk békülni vettem egy csokor rózsát és egy mű rózsát középre raktam és azt fogom mondani neki amíg az utolsó szál el nem hervad addig fogom őt szeretni, lányok szerintetek ez jó így?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

most miért kell kritizálni, szerintem aranyos ötlet

viszont ez se fogja megoldani a problémát, mint ahogy más ajándék se, azt nektek kell

de kezdetnek jó

2014. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fugg attol is am,hogy min vesztetek ossze.

Nem mindig eleg egy csokor rozsa,ha bekulni akar egy pasi. ;)

2016. szept. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!