Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomnak tobb honapon at...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomnak tobb honapon at elneztem hogy masnoknek irogat es mondja milyen jok. Fel ev utan vett komolyan de meg is ellenem van neha. Tobbszor probaltam vele szakitani de nem ment. Mit tegyek? Probaljak meg massal lenni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakíts és legyél mással.
2014. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te is írogass mással! Vagy írj rá kamuprofillal és akkor legalább veled beszélget:D
2014. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dobd már ki a francba, keress mást, ne legyen ennyire alacsony az önbecslésed!!!!
2014. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

irtam masik fb-rol es azt irta a "csajnak " ha jon hozzam elotte taliznak es csak szex

.

mikor mellettem volt nekem kommentelte hogy mas noknek milyen jo a ....


azert mert szeretem nem kellene viszaelnie ezel

2014. ápr. 12. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!