Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknak bejön ha leszarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak bejön ha leszarják őket?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és eddig többnyire minden jó.Viszont kifogásolom, hogy keveset találkozunk kb hetente egyszer mondjuk akkor egész napra szinte(1,5-2 órára lakunk egymástól) azonban sokszor van itt a városban mert itt dolgozik.Akkor viszont nem értem hogy pl. munka után mért nem találkozhatnánk többet akár csak pár órára....egyik bnőm szerint túlreagálom a dolgot, és lehet igaza van pl. ezelőtt héten kicsit kiakadtam rá h felhívtam miközben sms-eztünk és nem vette fel azzal az indokkal hogy most épp a vonaton ül és beszélget egy lány ismerősével és hogy nem akarta előtte felvenni a telefont mert úgy nem szeret telefonálni ha vki ott van, meg a csajt sem ismeri olyan jól hogy előtte beszélgessen esetleg olyan dolgokról velem....

Szerintetek is túlreagálom a dolgokat?

Ő az első barátom és nagyon szeretem, nem akarom elrontani a dolgokat köztünk de a bnőm szerint ha így folytatom akkor megeshet, mert nem kéne rászállnom úgymond.Ő azt mondta, hogy szarjam le úgymond kicsit és akkor majd jobban fogok kellenni neki, mert a lányok is így működnek hogy aki leszarja őket az kell nekik.

Mit gondoltok, ez igaz?


19/L, 19/F


2014. aug. 17. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Amelyik szereti a kakiszexet, annak biztos bejön.
2014. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Túlreagálod de nem feltétlenül kell leszarnod. Az a fiúkat csak elkeseríti és elbizonytalanítja
2014. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hmm köszi akkor kicsit megpróbálom lenyugtatni magam :D egy buta kérdésem lenne: úgy van h hnap megyünk moziba de még nem beszéltük meg h hánykor találkozunk, kb 2 órája írtam neki h elmegyek futni majd jövök de azóta nem írtam neki....szerintetek megvárjam még ő ír vagy nem gáz ha én írok neki?bnőm azt mondja h nehogy írjak neki...

(elnézést ha a hülyeségemmel fárasztalak titeket :D)

2014. aug. 17. 22:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Várd meg amig ő ir!!
2014. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha fontos vagy neki és fontos neki hogy találkozzatok irni fog,hidd el!
2014. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak én hittem azt, hogy ez is valami "kakiszex"-es kérdés lett?
2014. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 de hülye vagy xdd
2014. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7.

Tudod.... ösztönök.

2014. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kb 2 órája írtad neki, hogy elmész futni és majd jössz... azóta nem írtál neki. Szerintem annyit igazán írhattál volna neki, hogy megjöttél a futásból...
2014. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!