Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 36 éves pasashoz hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 36 éves pasashoz hány éves nő illik?

Figyelt kérdés
Igaz a +5 és -10 év?

2014. aug. 17. 23:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
3as vagyok, nem maradiság, hanem egy 36 éves férfi még nincs elkésve a családalapítástól (habár ott is a 30 év szerintem az ideális), míg egy 36-40 éves nő igen. Egy 30 éves nő még pont félúton van, és ha belegondolunk, akkor az is korrekt, ezért írtam az 5-6 év minimumot. Egy nő legjobb esetben 20 évesen férjhez tud menni, legkésőbb abban az esetben 25-28 éves korában már lehet gyereke, és nem lesz nyugdíjközeli korban mire a gyereke leérettségizik, illetve a nő még mindig képes jorból fakadó egészségügyi problémák nélkül fenntartani, ha bármi gond akadna a férjével.
2014. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

#11:

Ez a személet - főleg manapság - egy bődületes baromság ...

Nincs most kapacitásom tételesen végigmenni, de pl. egy 25 évesen szülő nő gyereke, az anya 43 éves korában érettségizik. Egy nőnek ez a legaktívabb kora minden szempontból: munka, energikusság, egzisztencia és szexualitás. Ebbe egy nyugdíjkorhatárt belekeverni, ami még 20 év(!) értelmetlen ... Tehát az általad említett nyugdíjkor elérése ebben az esetben 20 éves mozgásteret enged még meg :-P

2014. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, hogy amit írtál az miben ellenkezne az enyémmel. Egy nő 40-45 éves korára, ha addigra kirepülnek a fészekből a gyerekek, teljesen szabad. Ha 35-40 évesen szül, nem beszélve a gyerekre lévő veszélyekről, 58 éves lesz, mire a gyerek érettségizik, ami kb 4-5 év a nyugdíjig. Szerintem egy férfinak kell egzisztenciát építenie, utána elvennie egy nőt, aki a maga és gyerekei biztonsága végett, a legjobb éveit odaadja egy férfinak (akit természetesen szeret, tisztel, stb), és utána a férfi haláláig azt tehet amit szeretne, kb onnantól hogy a gyerek iskolás. Nekem szüleim is így házasodtak, és én is így fogok, a hölgy már megvan, az esküvőnket jövőre tervezzük, utána jöhet a gyerek. 30/F ő 20/N (egy éve járunk, ő egyetemista, én dolgozom)
2014. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na kapjátok be.:))

40N vagyok, és nem öreg, fiatalos, inkább néznek 30-nak, mint 40-nek, van gyerekem is, és? Remélem, még jöhet egy nagy szerelem, és lehetek még boldog, akár még szülhetek is, miért ne? Úgy csinál mindenki, mintha a 20-30-asoké lenne a világ, ami sajnos igaz is, de ez az új világ, hogy 20 éves lányok vetődnek az én korosztályomra, teljesen nevetséges. Nem mondom, ha egy idősebb-fiatalabb az, akiben megtalálja valaki a nagy őt, egészségére, de nehogy már ne találjak egy 40-es jó pasit, csak, mert a fiatalabbnak kell az egzisztenciája, és lecsap rá a pénzéért, lakásért, biztonságért.. remélem, nem haltak ki a normális pasik, akik a korosztályukból válogatnak, és igenis, a szex meg a kinézet mellett azt is értékelik, hogy vannak közös élmények, emlékek.

A kérdésre: nyilván ember és partnerfüggő, de szerintem egy 36F-hez kb 28-33 éves illik, de nyilván majd felszed valami 25 évest..aztán ne csodálkozzon, ha pár év múlva a nő lelép a fele pénzével egy 30 éves pasival, amikor ő már bőven 40 felett lesz.

2014. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Még annyit, gondolom, most jönnek az ellenpéldák, elhiszem, hogy sokaknál működhet, csak tudjátok, pont az élettapasztalatom miatt már rengeteg párkapcsolatot láttam, és emiatt is mondom, akik a legjobb, legszebb házasságban élnek, és tartósan vannak együtt, azok mind kivétel nélkül hasonló korosztályúak, míg a többiek 2-3 éven belül elváltak. És ezt nagyjából 40-50 kapcsolatot látva mondom, persze ettől még lehet kivétel is.
2014. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!