Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket játszhatnék a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket játszhatnék a párommal, interneten keresztül?

Figyelt kérdés
a chatsexen és videosexen kívül írjatok valamit légyszíves, játszottunk már ki ismeri jobban a másikat, de több nem jut eszünkbe:( köszi:)

2014. aug. 17. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
world of tanks
2014. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi minecraftoztunk:D megépítettük a kis házunkat elmentem fát vágni aztán ha találtam rózsát akkor mindig oda doptam, meg hasonló hülyeségek. A wot egy picit erős lenne, max egy mmorpg.
2014. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen oldalak, ahol tudsz játszani valakivel akinek elküldöd a linket. (Pl.: Flyordie, Pogo) Van monopoly, sakk, torpedó, meg még egy csomó minden.
2014. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:DDDD köszi a válaszokat,

valami amit simán írásban is lehet? valami szójáték vagy mit tudom én, ezekhez már álmosak vagyunk, de megjegyeztem a következő külön töltött napokra:D

2014. aug. 17. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

League of legends. Botlane.

Teemo, Quinn kombó.

2014. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Battlefield, Far Cry 3 CO-OP, Call of Duty, Left 4 Dead 2, Team Fortress 2, Counter-Strike stb.
2014. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
broforce ha internetesre gondolsz
2014. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Saints Row IV

Counter-Strike: Global Offensive

2014. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!