Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy pasizzak be interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pasizzak be interneten keresztül?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön nekem, szimpatikus, de ő azt se tudja hogy én a világon vagyok. Kb. 100 km köztünk a táv, de ez sem érdekel mert nagyon tetszik. Valami társkereső oldalon akadtam rá, de oda már pár hete nem lépett be, ezért ràkerestem Facebookon, és még jobban megtetszett. Nincs közös ismerősünk..


Mit írjak neki és hogyan, hogy ne vegye nyomulásnak? Mit mondjak hol találtam rá? Lehet azt hiszi hogy valami kamu profilos vagyok.... Vagy az se lenne jó ha hülyének nézne. Mi legyen?


17/L


2014. ápr. 27. 14:03
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan írj neki mond meg hol talátlál rá és majd meglátod hogy mi lesz.
2014. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!