Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így korrekt?

Figyelt kérdés
Párommal elhatároztuk, hogy ha befejezem a sulit, együtt kimegyünk külföldre, ami kb, 2-3 év múlva lett volna esedékes. Erre most kiderült, hogy ő már szeptembertől ki akar menni, úgy, hogy csak a hétvégéket töltené itthon. Egyetemista vagyok, az elmúlt évben együtt éltünk a srác szüleinél, lévén így praktikusabb, mint fenntartanom az albérletet, ahol kb. semennyit nem tartózkodom. A probléma az, hogy mivel maximum hétvégente találkoznánk, én nem szeretnék továbbra is a szüleinél "albérletben" élni, viszont ő ragaszkodik hozzá, hogy ott maradjak. Mivel nem a saját közös lakásunkról van szó, én nem tartom ezt jogosnak, pláne hogy idén koliba tudnék menni, ami feleannyiba kerülne nekem. Szerintetek jogos elvárás, hogy ott maradjak?
2014. aug. 18. 00:37
 1/5 anonim válasza:
Ha a te helyesben lennék akkor nem maradnék ott. Nekem kellemetlen lenne hogy a barátom szülei házában lakom, a barátom meg sehol. Viszont ha nagyon nagyon nagyon közel állsz a barátod anyujához meg apujához meg a családhoz és ők kérnek meg akkor semmi baj :)
2014. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki, hogy így semmi értelme ott maradnom, de erre megkaptam, hogy hogy képzelem, hogy máshol lakom, ha együtt vagyunk De persze az nem baj, ha ő csak 1-2 napot van itthon, mert attól ő még itt lakik... :/
2014. aug. 18. 00:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Elment az eszed?Nehogy ott maradj irány a kolliba!
2014. aug. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Önző kis dög a párod, mert így felügyelve lennél, és neki kényelmes, ő meg kint az csinál, amit akar:) Húznék, mint a sicc, ráadásul, ha az én gyerekemről lenne szó, ha ismerem is a lányt, nagyon furán venné ki magát.
2014. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!