Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé ellaposodott a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé ellaposodott a kapcsolatunk, párom azt mondja mostanában közös témánk sincs és ha ő nem beszél, akkor csak ülnénk és hallgatnánk. Hogy lehetne felpörgetni a dolgokat?

Figyelt kérdés
Kicsit rámunt, hiányolja, hogy pörögjek, de velem nem történik semmi érdekes és így elég nehéz "izgalmasnak lenni". Iyen helyzetben ti mit csinálnátok?

2014. aug. 18. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress hobbit amit akár együtt is csinálhattok. Mi elkezdtünk Görkorizni és egy hónapja már teljesen megpezsgett minden. Sokat nevetünk egymáson, mindig ha nincs más téma előtudjuk ezt hozni. Nekünk ez bevált.
2014. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, nézd! Ha igazán szerelmesek lennétek, ez nen lenne gond! Bár annyiban egy picit a barátod fele kell hajoljak, hogy az tényleg lehervasztó, hogy mindig ő kezdeményez valamit, vagy ő beszél, dob fel témát - te meg kuka vagy! Én jártam már így, mint a párod, de én össze sem jöttem a csajjal!
2014. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!