Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mit szolnatok ehhez?

Figyelt kérdés
Az egyik exemmel par napja almodok es mar regota almodozok hogy milyen jo lenne vissza szerezni de nemtudom mit tegyek hogyan.. arra gondoltam hogy egy viragot es egy levelet bedobok a hazukhoz es irok bele valamit.. mit irjak szerintetek? Ti mit szolnatok hozza?
2014. aug. 18. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy k u rva nagy kőre írj valamit oszt b a szd be az ablakján.:D
2014. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez attól ia függ, hogy miért szakítottunk, milyen a viszonyunk, van-e új kapcsolatom vagy készülődik-e. Ha ezek rendben vannak, meggondolnám, de nem biztos, hogy újrakezdeném.

18/L

2014. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat meg regen jartunk altalanosban.. ilyen kis kezdo kapcsolat volt mind ketto reszunkrolm. Vegen csunyan ossze vesztünk most nemtudom mit gondolhat rolam. Es hogy van e kialakuloban azt se tudom :(
2014. aug. 18. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg,kezdjük újra,szeretlek:D

Aztán majd meglátod mi lesz:)

2014. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lepd meg, esetleg névtelenül. Aztán kérdezd meg mi újság, kapott-e valamit stb. Ha igen kérdezd meg, hogy kitől. Aztán, hogy tetszik-e neki.

#2-es voltam.

2014. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem dobj be semmit és ne írj semmit. Mi van ha van pasija, az milyen cink lenne.


Egyszerűen csak menj át, mondd, hogy arra jártál és gondoltad meglátogatod. Esetleg hívd meg egy fagyira, vagy forró csokira. Beszélgessetek, kérdezd meg van e valakije, aztán majd elválik, hogy mi lesz a további lépés.

2014. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!