Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel 4 évig voltunk együtt,nagyon szerettem de ő nem viselkedett velem már normálisan a végére,végül nagy nehezen szakítottunk,azóta másik barátnőm van 3 hónapja,ő nagyon rendes,sokkal rendesebb mint a másik barátnőm,1 hónapig kb úgy éreztem hogy szeretem de most már nem igazán,és a legrosszabb hogy ha rágondolok az emlékekre mint ha még mindig a volt barátnőmet szeretném.

Mondta nekem 1 ismerőse hogy a volt barátnőm azóta is csak rólam beszél és hogy megbánta hogy ilyen volt stb.Ti mit tennétek a helyemben?Teljesen tanácstalan vagyok

19/f


2014. aug. 18. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg elfelejteném, persze ez saját véleményem, nem ismerlek, de ha ilyen lenne velem, akkor próbálnék elhatárolódni tőle, azzal, hogy másik kapcsolatba megyek, mint pl ahogy te is tetted, de vele viszont nem kerülnék olyan kapcsolatba, mint az előzővel, csak ilyen felejtős barátnőnek tartanám bent, lehet, hogy ez bunkóság, de engem ez különösebben nem érdekelne!
2014. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kzsol válasza:
Ha az ex csajodat szereted és ő megbánta azt amilyen ő volt akkor adj neki egy esélyt! Talán a kis szünet milyat mégjobban fellángol a kapcsolatotok
2014. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondold át, hogy miért mentetek szét. Meg tudjátok-e ezt oldani?

Én egyszer összejöttem újra az exemmel, de semmi nem változott és nehezebb volt újra elegedni.

2014. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!