Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne számodra kiábrándító, vagy egyáltalán szakító ok, ha kiderülne, hogy a barátod antidepresszáns gyógyszereket szedne, vagy titokban még pszichológushoz is járna?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 02:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig oda jártam. És csak a családom és a barátom tudott róla és jól esett, hogy tartotta bennem a lelket.

18/L

2014. aug. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha félsz vmitől csak írj privátot.

#1-es voltam.

2014. aug. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez semmiképp sem szakító ok,legalábbis nekem nem!

Emberek vagyunk és senki sem azért beteg,mert annyira az szeret lenni!

A támogatás sokkal többet segít a dolgon.

2014. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak nem örülnék hogy nem bízik bennem annyira hogy elmondja, de egyébként ez nagyon hamar kiderülne.
2014. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bino ***** válasza:
Szerintem semmi probléma nem lenne ezzel.. lehet rosszul esne, hogy nem beszélte meg velem, de ha utána kifejtené, akkor biztosan semmilyen következmény nem alakulna ki.
2014. aug. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "vagy titokban még pszichológushoz is járna" úgy hangzott mintha bűn lenne oda járni. Amúgy mint normáliséknál, nálam se lenne szakító ok.
2014. aug. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én barátom(nem régóta vagyunk együtt),bár vannak jobb pillanatai,de szerintem depressziós,ettől még nem hagyom ott,viszont hiába próbálom rávenni hogy pszichológushoz menjen,szóval én csak örülnék és támogatnám őt...
2014. aug. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, de egy nőnemű szemében ez nem tűnik gyengeségnek a férfitől, ha lelkileg labilis?
2014. aug. 19. 02:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez a kérdés nekem eleve olyan, hogy nem teljesen értem. Én nem is jövök össze olyan emberrel, akit nem ismerek, és ha ismerem, akkor nyilván tudhatom, hogy mi a helyzet vele.

De tegyük fel mi lenne ha azt hinném hogy rendesen ismerem, (kivéve a kérdésben említett dolgokat) (bár erre elég kevés esélyt látok hogy nem tudom) és simán olyan lenne a helyzet, hogy összejövök vele, és csak utána árulja el, akkor (mint korábban írtam) az esik rosszul hogy nem bízik bennem, és nem mondta ezt el. De ha már összejöttem vele, akkor nem akárkiként tekintek rá, és támogatnám őt továbbra is. (továbbra is = segítő szándékú embernek tartom magam, feltételezem hogy észrevettem volna hogy valami problémája van, és addig is segítettem volna valahogy)

Én így viselkednék.

2014. aug. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A pszcihológus egyáltalán nem olyan, amit titkolni kell. Nem a gyengeség jele, és egyáltalán nem szakító ok. Ha pedig a párod annyira sznob és érzéketlen, hogy nem szeretne segíteni, hanem egyszerűen szakít veled, akkor megérte, hogy kiderült, mert szerintem ilyen érzéketlen emberrel senki nem szeretne lenni. Persze nem ítélkezem, és nem szólok le senkit, de azért elég gáz szerintem, ha valaki nem akarna segíteni azon, akit szeret. Ha szeret, akkor támogatni fog és segíteni.
2014. aug. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!