Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számodra milyen egy tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra milyen egy tökéletes kapcsolat? Mit tesznek és mit nem tesznek benne a felek?

Figyelt kérdés
Itt olyan dolgokra gondolok,hogy mennyire megengedett a féltékenység, milyen időközönként vagytok együtt,mit vártok el a másiktól...szóval ilyen dolgok.
2014. júl. 14. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. nem kefélnek félre.
2014. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a képlet egyszerű

mindenki azt adja ami őszintén jön.. teljes mértékben önmagukat adják... és ha el tudják viselni egymást, akkor a kapcsolat működik

egyéb esetben (ha nem őszinte vagy nem tudják elviselni egymást) a kapcsolat nem működik


akkor keresed a másikat, amikor eszedbe jut.. csak azt adsz neki amit szívesen adsz.. azt mondasz neki amit akarsz..

minden egyéb esetben a kapcsolat őszintétlen


őszintének és spontánnak kell lenni, ennyi az egész

2014. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudnak egymásnak, és nem csalják meg a másikat. Egy kis féltékenység megengedett, de nem feltétlenül szükséges. A tökéletes kapcsolatban sem kell állandóan egymás nyakán lógni, kell egy kis szabadság mindkét félnek. Nem sok mindent várok el. Leginkább őszinteséget.
2014. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,ilyen válaszokat vártam :)
2014. júl. 14. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem tökéletes párkapcsolat nem létezik. Hibák mindenhol vannak, gondok adódnak... A kérdés az, hogy az ember meg akarja-e őket oldani, vagy csak a szőnyeg alá söpri.

Én elégedett vagyok a kapcsolatommal, együtt töltünk annyi időt, amennyit tudunk (általában sajnos csak hétvégente, mivel messzi lakunk egymástól), őszinték vagyunk egymással, nem hallgatunk el a másiktól semmi fontosat... A féltékenykedésnek nincs létjogosultsága, mivel bízunk egymásban, de egyébként igen jól tud esni, még ha csak viccből is, de megjegyzi, hogy "te az én barátnőm vagy, más ne nézegessen". Az egyetlen, amit elvárok tőle, az az, hogy őszinte legyen velem. Tudja, hogy ha hazugságon kapnám, akkor annak nem lenne jó vége.


Illetve figyelünk egymásra, ő rám pl úgy, hogy amit kérek, azt elsőre megteszi, én pedig úgy, hogy ha valami nem tetszik, nem kezdek el rögtön hisztizni...

2014. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!