Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érezzem magam kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezzem magam kevésbé sz4rul?

Figyelt kérdés

Jó 2 hónapja jártam egy lánnyal, majd hazautazott nyárra a családjához eredetileg 2 hétre, de lett belőle 4.

Amikor visszajött teljesen más volt, majd 1 hét után ismét távozott, ezután 1 hétre kijelentette, hogy mi nem járunk, csak barátok vagyunk extrákkal.


Nagyjából ezóta érzem magam elviselhetetlenül rosszul.

Úgy érzem itt el kellett volna vágnom minden kapcsolatot vele.


Minden nap beszélünk, ha nem is sokat, de annyira elég, hogy mondjon valami olyat, amitől nem tudok aludni, pl hogy ez meg az felakarta szedi stb.

Ha csak egy sima barátság extrákkal lett volna akkor ez még oké is lenne, de nem tudom mi a jó édes falloszt gondol.


Kérdésem, hogy szeptemberben jön fel ismét és december végéig itt is lesz.


Szakítsak-e meg mindent vele még most, vagy várjam meg mi lesz belőle, ha visszajön, mert igazából amikor vele vagyok teljesen jónak érzek mindent, csak ÍGY nem.


2014. aug. 19. 02:52
 1/8 Mr. Truth ***** válasza:
ne hagyd hogy játszadozzon... legyél vele te isi lyen beszélgess a csajaidról hogyő is szarul érezze magát...
2014. aug. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ismerem annyira, hogy tudjam ő semmitől se érezné magát rosszul.

Mivel legjobb barátok voltunk, amikor belekezdtünk a kapcsolatba, már jóformán mindent tudtunk egymásról, a legapróbb titkokig.


Max az zavarhatná, hogy elveszít egy barátot, de ebben se vagyok biztos.


Hosszú,több éves kapcsolatból lépett ki amikor összejöttünk (amiben úgy tűnt boldogtalan ezért is mozdultam rá), de úgy tűnik én csak egy ugródeszka voltam egy bránerekkel teli medencébe.

2014. aug. 19. 02:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem szakíts meg vele mindent, én nem ülnék a dolgon hogy mi lesz ebből.
2014. aug. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szakítani nem tudnék, hiszen szerinte nem járunk...

Azzal azt érném el, hogy egy másik nagyon jó barátomtól elszigetelne, mert lakótársak.


Bár lehet kipróbálom, hogy nem szólok hozzá egy napig, ha jobban érzem magam, akkor pedig mehet a levesbe.

2014. aug. 19. 03:00
 5/8 A kérdező kommentje:

Várni megérné, amíg nem találok valaki mást, annyira nagyon nem szeretnék egyedül lenni, bár most is épp egyedül vagyok és itt kesergek, ez szánalmas.


Esetleg válaszút elég állíthatnám, hogy most választ mi a fontosabb neki.


Áááh hagyjuk a p1csába, de legalább remélem ez minden érzést kiöl belőlem, mert ha esetleg megint hasonló történik, arra rámehetnek az egyetemi tanulmányaim, mert így semmi motivációm semmihez, nyilván tanulni se bírnék...

2014. aug. 19. 03:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz még barátként tekinteni rá akkor,folytasd,de ha többet akarsz/szeretnél akkor szakíts meg mindent.
2014. aug. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha te többet szertnél (egyértelmű mert te a barátnődnek tekinted) akkor szerintem szakítanod kellene vele. Ha ő eddig is ennyire értékelte ez a kapcsolatot, akkor felesleges szerintem tovább húzni.

És még annyit, hogy bolond a csaj. :(

2014. aug. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rans válasza:
Nehéz helyzet. Két lehetőség van, te döntesz. Ha szenvedsz attól, hogy nem teljesen a tiéd, akkor zárd le teljesen. Úgy tűnik, ez a lány elvan veled, de nem vesz komolyan. Lehet sosem fog. Ha viszont a "barátságát" extrákkal be tudod fogadni, hát élj a lehetőséggel. Nincs átverés, nyílt lapokkal játszotok.
2014. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!