Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a párotoknak/annak, akivel összejönnétek, testőrei vannak? Zavarna, hogy nem mondta el először?

Figyelt kérdés

Leginkább fiúk, férfiak válasza érdekel, hogy ők mit tennének, ha kiderülne, hogy a lány, aki tetszik nekik/akibe szerelmesek, állandóan személyi védelem alatt áll (nem a saját döntése ez).

Zavarna titeket? Nem keresnétek többet? Vagy nem érdekelne?


2014. aug. 19. 15:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát...végülis nem olyan rossz az a gruppen...
2014. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen fog múlni, hogy kedvel-e vagy sem. Egyébként hogy lehetne ezt eltitkolni, hogy valaki állandóan ott oson a közeledben?

Csak tisztázd le a sráccal miért van veled a testőr, mert látod milyen egyesek fantáziája :)

2014. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Álmaim nője, akinek minden lépését követik. Amúgy kamu.
2014. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem, akkor nem lennének ott, mikor együtt lennénk.

Eltitkolható ez is, csak ügyesen és furfangosan.


Utolsó, mi lenne kamu?

Hogy feltettem egy kérdést, amiben arra vagyok kíváncsi, mások egy adott szituációban mit tennének?

2014. aug. 19. 20:28
 15/16 anonim ***** válasza:
A hideg kirázna egy ilyen nőtől. Világ életemben utáltam, ha valaki után szaglásznak, koslatnak. Szánalmas!
2014. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, már volt hasonló kapcsolatom. :)
2014. aug. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!