Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt már nem bírom szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt már nem bírom szerintetek csak nyavalygós vagyok vagy tényleg jól gondolm, hogy mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
3 és fél éve van barátom, de volt egy kis mosolyszünet, ez alatt járt egy lánnyal 4 hónapig. Van egy közösségi oldal, amin megadta a jelszavát, hogy tölthetek fel közös képeket. Ezen az oldalon van olyan funkció, hogy adatlapon megjelenő barátokat is be lehet állítani, kb 10 et. Na és feltöltöttem a képeket, átállítottam, hogy kapcsolatban van, és kivettem onnan a lányt. Ma már nem tudtam belépni, a csaj vissza került és a kapcsolat állapota egyedülálló. Barátnőm szerint van rá értelmes magyarázat, de én úgy gondolom, hogy meg se várom mit hazudik, kidomom egyből dacára a sok időnek. Már több mint egy éve kibékültünk, de ha ilyen fontos neki az a kis liba, hogy miatta elveszít, szíve rajta. Vagy túl reagállom? segítsetek légyszi!!19/L
2010. jan. 15. 00:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Én csak egyet nem értek: hogy lehet olyan gerinctelen(bocs), hogy ezt nem mondja el? Miért nem mondja meg neked, hogy szakítsatok vagy akármi? Neked is jobb lenne, mert most meg vagy a bajban. Tisztázzátok a dolgokat, de erősen vedd fontolóra a vele maradást(vagy ne is). 23/F
2010. jan. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Etikátlan amit tettél. Mindenkinek meg van a magánszférája.
2010. jan. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A változásokat legalább elmentetted ?
2010. jan. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Semmi baj, egyetértek. De én már mondtam neki h szakítsunk, de kiakadt, hogy ő szeret, és azon az oldalon csak hülyül meg szopat mindenkit. Na de nem mellettem. Egy esélyt már kapott, több nem lesz.
2010. jan. 15. 00:49
 5/16 anonim ***** válasza:
A képfeltöltés nem egyenlő az állítgatással és kiszedéssel. Szerintem ez nem volt szép tőled! Ő megbízott benned, te pedig önhatalmúlag rendezkedtél... Értelmes emberek nem a neten élik az életüket, ergó nem attól fog összeomlani a világ amit odaír...
2010. jan. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne etikátlan???? Ő engedte meg, magamtól sosem törtem volna fel vagy valami, azt mondta nyugodtan szétnézhetek. na majd még én vagyok a hibás. És igen, kedves kommentelő, elmentettem a változásokat :)
2010. jan. 15. 00:51
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Igen te vagy! Csak a képeket engedte meg, nem azt hogy majd te döntsd el mit írjon oda magáról meg kit ismerjen!
2010. jan. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
00:49 ne legyél velem ilyen kemény. Ugyan így mentünk szét egyszer. És rosszul fogalmaztam. Kerestem egy üzenetet, és megkérdeztem, hogy akkor már töltsek fel új képeket meg frissítgessek, és azt mondta azt csinálok amit szeretnék.
2010. jan. 15. 00:53
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Ezek a közösségi oldalak elvileg funkciójukat tekintve összehozzák az embereket...Titeket meg szétválaszt ?! LOL Mennyivel jobb volt az élet rég és akárhogy is nézzük talán könnyebb is :D
2010. jan. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen. Emiatt az oldal miatt mentünk szét. És aki bánt, az nem tudja miket tűrtem el és min mentem keresztül,de nem is tartozik ide, lényegtelen. Nem az volt a kérdés h ki a hibás!
2010. jan. 15. 01:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!