Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány ezt csinálná, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ezt csinálná, mit tennétek? Bosszút állnátok valahogy? Hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Lehet, csináltam pár hülyeséget...

Elkezdtem beszélgetni egy fiúval, aki régen eléggé megbántott, neki fogalma sincs szerintem, hogy én az a lány vagyok.

Az első randit "elfelejtettem".

A második találkáról kicsit több, mint fél órát késtem.

A harmadikon aztán tök jól elvoltunk, több történt, mint csók és én elég sokszor elélveztem (életemben először). De írt a legjobb barátnőm (SOS üzenetben) és muszáj volt lelépnem, viszont tökre úgy jött le, mintha direkt tenném, őt meg csak ott hagytam, úgy...

Tudom, hogy először egy szívtelen boszinak gondolt, de ezt tényleg nem így akartam.


2014. aug. 19. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van a harmadik randinál tovább nem értettem.
2014. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmentem hozzájuk, volt ez meg az, aztán amikor én csináltam volna neki, otthagytam...
2014. aug. 19. 23:47
 3/4 anonim ***** válasza:
probald megbeszelni vele :) üljetek le nyugodtan
2014. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha már az első randin kis pici galád játékocskák mennek a részedről mi lesz később? Sztem inkább te vagy bosszúálló típus. Nem véletlen kérdezed a fiúktól, gondolom tudat alatt is okot adsz rá..
2014. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!