Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert akarja csökkenteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarja csökkenteni a baratnőm az együtt töltött időt?

Figyelt kérdés

Jó példa a mostani helyzet: holnap megyünk 15-re squasholni és mondtam hogy elémegyek 14-re oda ahol atszáll a villamosra. Nem nagy plusz út nekem,4 megálló. Így kicsit tudtunk volna beszélgetni,közösen venni üdítőt meg ilyenek.


Ő lemondta és azt akarja hogy 20 perccel a squash előtt talalkozzunk mar ott mert "nem akarja hogy sokat utazzak meg majd utana lehetünk együtt."


A sok utazas 4 megalló,az együttlevés meg kb fél óra lesz mert csaladi programja van.

1 hónapja vagyunk együtt,én sok időt töltenék vele de ezt így redukalta többször..

Ez normalis?

18/F


2014. aug. 20. 00:01
 1/8 anonim válasza:
A legtöbb lánynak jól esik sőt el is várja hogy a fiú törődjön vele, gondoskodjon róla és ez az elé menés azt fejezi ki, hogy te biztonságban akarod tudni és szívesen teszel meg áldozatokat érte. Szerintem ha egy lány szeret valakit akkor mindenképpen örül neki ha egy fiú ilyesmit ajánl fel, én rendszeresen megkérem a barátom, hogy jöjjön elém.
2014. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De akkor miert utasítja el?

Ez itt a kérdés.

2014. aug. 20. 00:07
 3/8 anonim ***** válasza:
mert beszari és azthiszi lennének kínos csendek. lepd meg
2014. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fényember ***** válasza:

En is ezt csinaltam eleinte a baratommal. Nem akartam hogy nyugnek erezze azt hogy velem van egyutt. Ezt egyszer megbeszeltuk meg az elejen mert o ugy hitte nem akarok vele lenni, pedig en csak nem akartam neki plusz faradtsagot.

Mond meg te is a baratnodnek hogy te szivesen el mesz es neked ez nem teher, fo az hogy vele lehess egy kis idore is akar. :)

2014. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megunt. kérdezz rá, hogy mi a helyzet
2014. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem csak nem akar teher lenni és azért mondja, hogy ne utazgass feleslegesen

őszintén szólva én is ezt csinálnám

2014. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sok udvariaskodás csak "válóperhez" vezet...
2014. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha veled akarna lenni, akkor elfogadná, vagy akár kérné, hogy előbb találkozzatok, többet lehessen veled, de nem akar.


Hogy miért? Lehet lassan előkészíti a terepet a szakításhoz mert van neki más, vagy csak szimplán veled nem akar együtt lenni.


Én soha nem csináltam ilyet olyannal akivel együtt akartam lenni. (soha nem mondtam hogy ne jöjjön)

2014. aug. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!