Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy olyan fiúval, aki egyetemre jár, mellette havi félmilliót keres a vállalkozásának köszönhetően, viszont így alig van szabadideje?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 00:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha nincs rám ideje akkor nincs értelme sem összejönni vele.


Volt anno egy olyan pasi az életemben kemény másfél hónapig akit pénzeltek a szülei, így rengeteg pénze volt, arra költhette amire akarta. Hát nem velem törődött hanem a haverjaival járt el inni. Úgyhogy rövid úton kidobtam... Megmondtam neki, hogy olyan mintha egyedülálló lennék....mert alig találkoztunk. Amikor összefutottunk, 2 órára, az első óra vége felé már telefonáltak a haverjai hogy miért késik a megbeszélt találkozóról. Na nem, nekem ez nem kellett.


Nekem nem kell olyan akit alig látok és nem törődik velem. Persze volt besértődés a sértett büszkesége miatt, hogy ő ki lett dobva...próbálkozott azzal, hogy majd kapok egy nyakláncot, vagy karkötőt, de nem érdekelt:)

2014. aug. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ugyan már emberek! Vállalkozások százainak csődeljárását könyveltem végig évekig! Mindegy mennyit írsz, több milliárdos céget is láttam elbukni! Ez csak pillanatnyi állapot. Lehet, hogy sokáig tart a céged és kívánom, hogy úgy legyen!


Ha nincs szabadidőd, akkor minek neked csaj? Nekem a nejem a fejemhez vágta, hogy annyit dolgoztam egy nyáron, hogy egyetlen egyszer sem tudtunk szalonnát sütni a kertben! És azóta sokszor fel is hozza ezt, hogy észrevegyem magam, mi az ELSŐ és mi a többi! És első a CSALÁD!

2014. aug. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%

Ha nincs nőre ideje, minek akar járni valakivel? Keressen egy fuckbuddyt 'oszt jól van.

Nem vagyok nagyigényű, valójában meglehetősen kúlezfákk csaj vagyok, de ha valakinek nincs rám ideje, azzal én nem járok.


22L

2014. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Aztán a bilibe lóg a kezed és.....


Nem járnék vele. Tök nem érdekel mit tanul és mit dolgozik, mit kezdjek vele, ha sosincs rám ideje? Nekem nőként törődésre, szeretetre, odafigyelésre van szükségem, nem pedig egy pénzes pasira, aki néha megdob egy tízessel, hogy befogjam a számat, menjek vásárolni inkább. De ne aggódj, akad ilyen is bőven! :)

2014. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!