Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal akinek kb.80%, hogy nem lehet gyermeke? 22L

Figyelt kérdés

Ez nem azt jelenti, hogy nem kell védekezni. Csak nagy a valószínűsége, hogy nagyon nehezen esik teherbe vagy sose.


Amikor az ember már tervez ezek ijesztő dolgok tudnak lenni, eleinte lehet buli. Viszont a későbbiekben már szerintem gond. :(



2014. júl. 25. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha rögtön tudnám róla, valószínűleg nem, de csak ezért nem hagynám el.
2014. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor van 20% esély :) Mitől nem lehet amúgy?
2014. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés.Már nemcsak a gyerek miatt is de a nő miatt is.Ott lennék mellette segíteném,de ha le se sz..-na akkor az gond lenne.Ha ő hagyja is hogy segítsek neki,foglalkozzak,törődjek vele,akkor igen.
2014. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez gond lenne.
2014. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez nem lenne kizáró ok..
2014. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös az hogy nem akartok gyereket de ha besikerül még sem gond akkor az a legjobb megoldás.
2014. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Betegség sajnos. :( PCOS vagyok, kb senki nem gondolná kinézetem alapján. Mert a betegség jellemzője a férfiasabb szőrzet, ducibb testalkat stb.. Nálam semmi ilyesmi.

Csak a menstruáció, de ott nagyon galiba van :(

2014. júl. 25. 23:18
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem lenne gond.

14f

2014. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sok férfi örülne is neki...elég sokan nem akarnak gyereket egyáltalán. (Nem bunkóságból írtam, de igaz). Valakinél még előnyben is lennél ezzel. :S
2014. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

20% sok mindenre elég :)

Én mondjuk személy szerint nem halnék bele, ha nem lenne életemben gyerekem.

2014. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!