Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek valakivel, ha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel, ha? (Lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Fiatal korában rákja volt, de kigyógyult belőle. Viszont nem rég közölték vele az orvosok, hogy pár éven belül nagy valószínűséggel kiújul, és a túlélés esélye erősen a nulla környékén mozog.


A kérdés leginkább arra vonatkozik, hogyha szeretnél megállapodni, családot, miegymás, akkor tényleg szívtelenség lenne inkább elkerülni egy olyan tragédiát, minthogy a párod 30 évesen meghal?


2014. júl. 23. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát engem nem zavarna ha beteg de ha tenlyeg az vagy kerdezo sajnalak :(
2014. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Magamat ismerve, Belehalnék az elvesztésébe. Szóval nyugi, pár hónap tömör depresszió után utánad mennék. Cuki, nem?
2014. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én igen, ha beleszeretnék. de, félnék, hogy ezzel hozzá is láncolnám magam, mert ha esetleg úgy alakulna, hogy szakítani akarok vele, akkor sokan elítélnének, hogy "biztos a betegsége miatt"..
2014. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem (én) vagyok beteg, nem azért kérdezem, csak felmerült egy beszélgetésben.
2014. júl. 23. 21:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Megnyugodtam szomoru lehet az biztos
2014. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Milyen kedves orvosok... :o

Ez nagyon nehéz kérdés, de én a helyében, és a tiédben is -főleg ha jóban vagytok- megpróbálnák minden hangsúlyt a megelőzésre fektetni, elvégre honnan lehet azt ilyen pontosan tudni, hogy kiújul, és meg is hal?


A másik viszont- ezért lehet lepontoztok- de sajnos a rák hajlama örökletes, vagyis gyereket szülni (tőle)... hát nem is tudom :/

2014. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem 7-8 évet mondtak :/
2014. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, szeretnél beszélgetni?
2014. júl. 23. 22:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom..a helyzeten nem változtatna :/
2014. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretünk, mindenestől szeretjük. Számomra elképzelhetetlen, h ne legyek a szerelmemmel a bajba, és bármennyi is van neki hátra ő kell.


De ha nem érzel odaadó szerelmet iránta, szánalomból, vagy sajnálatból ne gyere össze vele. Attól még lehetsz a barátja.

2014. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!