Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Van egy fiu ,akit 2-3eve 'ismertem 'meg a koncertjeik altal ,mar akkor rajongtam erte ,persze reg volt de mindig tetszett es megfogott valami az energiaja miatt es az miatt mivel szenvedelyesen csinalta a zenelest ,ma mar nincs a bandaba.

Baratnoim ,ismeroseim szerint nagyon buta vagyok hogy erte vagyok oda mivel szerintuk nem illik hozzam .

Viszont tegnap reggel(6)ora utan picivel ram irt ..Csak annyit hogy honnan ismerjuk egymast ,meg hog valamelyik koncertjerol esetleg?!valaszoltam ,megint irt..Este 7ora utan latta ,de nem irt vissza ,dolgozik es gondolom ezert irt napkozbe keson vissza de este megis csak vissza irhatott volna:)...

Szoval elszallt minden remenyem hogy megismerjem,baratnoim szerint taszithatom ot a kulsommel,szerintuk ez a plazacicas kinezet ,zavarhatja..de en nem hiszek ebben .Szerintetek miert van ez hogy nem irt vissza?!. Felejtsem ot el?!


2014. aug. 20. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Dolga van, vagy pedig csak arra az egy kérdésére érdekelte a válaszod.
2014. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy te évek ota rajongsz érte de nefeledd ő azt se tudja te kivagy. ha visszaír akkor valami olyat írj neki amivel megfogod hogy akarjon veled beszéllni, kérdezgesd hogy mesélljen magárol, mond hogy szívesen megismernéd, és érd el hogy ne higgye azt hogy teis csak egy őrült, fanatikus rajongo vagy aki mindent megtenne hogy lefeküdjön vele. de ha nemtudod megfogni igen, akkor felejtsd el és keress valaki mást.
2014. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom ..Eleg zarkozott vagyok ha 'uj'embert kell megismernem ,de valahogy ossze hozok vele egy talit ,hiszen szemelyesen sokkal egyszerubb ..onnantol pedig majd kiderul minden!:)
2014. aug. 20. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!