Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Azért szakított velem, mert szerinte sokat veszekedtünk, ami meg szerintem nem igaz. Kb hetente összemorogtunk ugyan, de általában aznap, rosszabb esetben pár nap alatt ki is békültünk, és nyaltuk faltuk egymást. Most is nagyon szeretem, tudom, hogy ő is nagyon szeretett, látni lehetett rajta. Most már azonban azt mondta, hogy szeretne inkább egyedül élni, úgy, hogy nem függ senkitől, és nem kell annyit veszekednünk sem. Ami még fontos: szeretné ha jó barátok maradnánk. Mégis hogy kezdjek neki, ha a találkozókat mindig kikerüli valamilyen indokkal?

2014. aug. 17. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jó és stabil kapcsolatban nincs hetente cirkusz, meg a szerelemhez, szeretethez nincs szükség kifelé nyalni-falni egymást.Elég egyetlen pillantás is (mélyebb) hogy lehessen tudni, hogy az a két ember mélyen szereti egymást.
2014. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert tovább akar lépni,attól hogy te úgy látod,az nem biztos hogy úgy is van.Lépj túl rajta.
2014. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakított veled, kerüli veled a találkozást, minek akarod visszahódítani? Eljött ennek a szerelemnek a vége, gyászold meg és aztán hódíts meg mást.
2014. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kicsit félreérthetően fogalmaztam. Többen is mondták, hogy mikor egymásra nézünk, már abból ki lehet találni, hogy szerelmesek vagyunk. Tehát ez a "mély nézés" megvolt. Valamint csak az utóbbi két hónapban voltak hetente cirkuszok, és már december óta jártunk. Plusz szeretné, ha barátok maradnánk, de ha tovább akar lépni, miért teszi ezt? Ha megtart barátnak, szerintem nem tud egy könnyen túltenni egyikünk sem a kapcsolaton.
2014. aug. 17. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!