Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a pasim gyakorlatilag le ri bancozott?

Figyelt kérdés

már 1 éve együtt vagyunk, de még nem nagyon beszélgettünk a korábbi "dolgainkról". azt tudtam, hogy neki én voltam az első csókja (19 évesen, most már 20 éves), és ő is tudta, hogy nekem nem ő volt.

tegnap szóba jött ez a dolog, és elmondtam neki (eddig sem volt titok), hogy előtte már 4 fiúval csókolóztam, abból csak az egyikkel jártam. de a másik hármat is ismertem, nem is részegen történt.

nagyon furcsán nézett rám, és elmondta ezt a kulcsos-lakatos hasonlatot, amitől kiráz a hideg...

megkérdeztem tőle, hogy ha tudta volna, mielőtt összejöttünk, mi lett volna. azt mondta, hogy egy kicsit ri bancnak tartott volna.

amikor már sírtam, ő is abbahagyta.


17/L


2014. aug. 20. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán normális. A kulcsos lakatos dolgot meg én is rühellem, úgy hogy ráadásul férfi lennék. A barátod retardált szokj hozzá.
2014. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

tipikus "férfi" reakció. tekintve, hogy neki eddig kudarc volt a szexualitás, neked pedig nem, inkább próbál téged megalázni, hogy újra magát érezze dominánsnak

vélemémnyem szerint egy bunkó p.öcs. én nem maradnék vele, és nem a mostani eset miatt nem, hanem mert ő ilyen típus és ennél csak rosszabb és szemetebb húzásai lesznek. kíméld meg magad.

2014. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3 csókért? hát azért ez túlzás :D
2014. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a példa annyira hülyeség. -.- és nem... Nem normális. Főleg, hogy jó ideje vagytok együtt, ilyeneket nagyon nem kéne mondania. Ha ezt is gondolja, de szeret akkor nem mondja ki, hogy nem bántson meg.
2014. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ne is haragudj, de 17 évesen 4 fiúval csókolózni... az semmiség.

Én olyan lánnyal jártam sokáig, akinek én voltam a 4. fiúja és nyilván mind megcsókolta.

és egy cseppet sem érdekelt a dolog, hiszen nekem is volt már elöte 4-5 barátnőm, ás velük is volt ez-az.

Mondjuk ha alkalmi szexeléseid lettek volna, azt én nem viseltem volna el. elég érzékenyen érint ez a téma. De nem erről van szó...

A fiúd hiába férfi már elméletileg, a maga 20 évével. gyakorlatban egy kisfiú.

és te se vedd magadra, ha a mai normákat veszem alapul, akkor ez 0, ha a mindenkoriakat, akkor is nagyon közel van hozzá.

2014. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Biztos hogy elmondtál neki mindent drágám?


Ugyanis van pár tőled fiatalabb csaj ismim, és bizony ők egy szopást is olyan könnyedén kezelnek.D

2014. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mert miért ne lenne könnyű kezelni? Hol az a redvás egyenlőség? Ha már van egyenlőség. Hadd dugjanak a nők is ha akarnak omg, ne legyünk ilyen szánalmasan kétszínűek.


/F

2014. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!