Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy másik lány árnyékában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másik lány árnyékában?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyunk már eggyütt,nagyon szeretem,és ő is engem.Nemcsak abból gondolom ,hogy mondja ,hanem abból is ahogyan mondja a szemembe.

De a múltkor beléptem facebook-jára és láttam ,hogy kapcsolatunk kezdetén napi szinten rákeresett a "régi nagy szerelmére" (elöttem négy évig szerette,sosem jöttek össze a távolság miatt) Láttam ,hogy másnak irta is : "Nem volt olyan nap ,hogy ne gondoljon rá"...Aztán a lány összejött valakivel,és rá pár hónnappal MI is összejöttünk.Azt a ténty még elfogadtam ,hogy kapcsolatunk elején rákeresett ,de mikor megláttam ,hogy bár a nevére valórákeresés leritkult (egy héten egyszer)de mind a mai napig rákeres.Kérdőre vontam ,bevallotta az elején hozzá hasonlitott és úgy tudott emlékezni ha rákeres(de aztmontda szerencsére nem hasonlitunk) ...ezt is elfogadtam...

-És mostanság miért?-kérdeztem

-Nemtudom.Tényleg nem.

Majdnem szakítittam vele ,aztán elkezdett sírni ,hogy engem szeret,csak és csakis engem...DE AKKOR MI EZ??? Kérlek segítsetek .Köszönöm.


2014. aug. 20. 18:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért bocsánat ,gyorsan írtam,és csak most látom.
2014. aug. 20. 18:04
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
4 évnyi vonzódast nem lehez hamar elfelejteni nem csoda ha néha megnezi hogy van.
2014. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De akkor én most mit tegyek? Maradjak vele? Vagy folyton csak egy árnyék leszek amellett a lány mellett?
2014. aug. 20. 18:13
 4/14 Astrid Kristan válasza:
100%

Szia Brigi!

Négy év rengeteg idő, de ha csak négy hónap lett volna is, akkor is idő kell egy kapcsolat lezárásához. Nem lehet túllépni a másikon egy pillanat alatt, bármennyire is szeretnénk. Én személy szerint úgy gondolom, nem kéne addig új kapcsolatot létesíteni, míg a másik lezáratlan. De vannak, akiknek segít, ha új társat keresnek, akik mellett könnyebben túlléphetnek az előzőn. Ilyenkor fontos, hogy az új lányt/fiút önmagáért szeressük, ne pedig azért mert hasonlít vagy éppen teljesen eltérő az előző társtól. Nem baj, ha a barátod néha gondol a volt barátnőjére, addig nem, míg téged teljes odaadással tud szeretni. Bele kell törődni, hogy egy szerelmet az ember igazán sosem tud elfelejteni. Viszont, ha úgy érzed nem szeret téged eléggé, nem adja meg, amire szükséged van, akkor inkább hagyd. Na és ha kiderül, hogy esetleg még találkozgat a lánnyal, akkor kukába vele. Sose gondold, hogy a másik lány jobb vagy szebb, csak más és ha a barátod nem tud túllépni, az nem miattad van!

Ja és egy tanács: Ne jelentkezz be a barátod facebook-jával, inkább kérd meg, hogy ő mondja el az ilyen dolgokoat. Hiszen egy kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség.

Remélem megoldjátok ezt, ehhez mindketten kelletek.

2014. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Először tőle kérdeztem meg ,de letagadta .Aztán mondtam neki ,hogy érdekes a Facebook mást mutat. Szóval nem volt velem őszinte ,én úgy tudok igazán megbízni valakiben ha őszinte velem ....

Én megértem a helyzetét ,de nemakarok egy olyan kapcsolatban lenni ami nem őszinte és tele van titkokkal,... tudnám elengedni,túlságosan szeretem.

Ő ilyeneket mondd: "Ő a múltam ,te meg a jelenem és a jövőm vagy." De ha valóban így van miért keresi fel? Akkor el kéne hogy engedje....

2014. aug. 20. 18:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Kérdéseim:

Azt honnan vágtad le, hogy napi hányszor keres rá?

Hogy léptél be a face-ére, egyáltalán, milyen alapon tetted?

2014. aug. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

jelszót cseréltünk.

volt egy furcsa álmom ,hogy még őt szereti.

s kiváncsiságból megnéztem az előzményeit,onnan.

2014. aug. 25. 12:18
 8/14 anonim ***** válasza:

Köszi, értem, de nem, mégsem. Maga a szituáció, milyen alapon turkáltok egymás dolgaiban? Nem rosszból írom, de nekem ez nagyon furcsa, soha senkinek nem adnék semmiféle jelszót, legyen már egy minimális magánszférám.. de persze nem vagyunk egyformák, a ti dolgotok.

Ha jól vettem le a sztorit, azt írtad, sosem jöttek össze, akkor milyen kapcsolaton vinnyog? Álmodozott valakiről évekig, nem kapta meg, néha eszébe jut, és ennyi, ez nem kapcsolat, ez álmodozás.

Azért az baromi zavaró lenne, ha valakivel együtt vagyok, és állandóan máson jár az esze.. Ha már így alakult, figyelném, de a következő ilyennél lelépnék.

2014. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat. :)
2014. aug. 25. 15:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg Neki, hogy tiltsa le a lányt, így nem nézhet soha többé az adatlapjára, nem kereshet rá! Én a barátommal minden ilyet letiltattam, azóta Ő is megkönnyebbült! Ugyanis ha rákeresgetsz, akkor nehezebb felejteni, látod az arcát, emlékszel a régi dolgokra, elmélkedsz rajta, kutatod hol, merre, kivel lehetett! Nem jó dolgok... Én is letiltottam egyet, mert ezen éltem egy ideig, hogy nézegettem a lapját, de tiltottam, azóta újra szabad és boldog vagyok és soha nem fogom feloldani :) Így sikerült VÉGLEG elfelejtenem :)
2014. szept. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!