Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy szakitsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy szakitsak vele?

Figyelt kérdés
Huu, ez egy hosszu tortenet lesz,de probalom leröviditeni. Szoval van egy srac, akivel egy par vagyunk. 2 honap után jottunk ossze,tehat mar ismertem a fiut es nem lehet aztmondani,hogy nem ismertem. Lenyeg a lenyeg, eloszor csak nagyon joban voltunk es igazi lelkitarsak lettunk . Eloszor talalkoztunk ugy ,hogy nem a suliban osszefutottunk, es mar akkor kimutatta,hogy szeret. Ő mas. Ő nem olyan mint a mai fiuk tomege, (tisztelet a kivetelnek) hanem kedves, udvarias, nem csal meg es igazan szert,es nagyon romantikus tipus. Ez az elejen nagyon megfogott benne, hogy kimutatja az erzeseit. A mult hetre elertem oda,hogy megfogalmazoditt bennem,hogy igazabol nem akarok vele lenni,mert nekem tul romantikus, tul nyalas a fiu. En jobba szeretem,ha egy fiuval csesztetjuk egymast, hulyeskedunk, "oljuk egymast"...:) megmondtam a sracnak, hogy nem akarok vele lenni. Ez csak az egyik problemam volt.. Igazabol elmagyaraztam neki minden erzesemet. Azt, hogy ez nekem az elso komolyabb kapcsolatom, es h en nem akarok tartozni meg valakihez egyhuzamban sokaig,mert olyan erzesem van, hogy elveszik a szabadsagomat . (Nyilvan ez azert van,mert nem megfelelo a szemely). Szakitottunk. Aznap este meg felhivott,hogy beszeljem at ezt vele megegyszer, mert o baromira szeret es nem akar elengedni. Olyanokat mondott,hogy en elsirtam magamat. Masnap is sokat sirtam, ez fura volt,mert elvegre en szakitottam vele. Hianyerzetem volt picit.. Nembirtam sokaig,ezert irtam neki,hogy inkabb megprobalok valtozni,es h ne legyen vege. Nagyon orult.. Talalkoztam vele megegyszer,de megint olyAn erzesem van,hogy nem szeretnek vele lenni. Valoszinu,hogy azert ereztem azt, hogy menjek vissza hozza,mert sajnaltam. Alapvetoleg nagyon embei ember vagyok es egyutterzek az emberekkel,es mindig segitek az embereken. Rossz dontes volt visszamenni hozza. Most mit tegyek? Nem szeretnek vele lenni,mit mondjak neki, miert ? Kerlek segitsetek, es ne irjatok hulye kommenteket :( koszonom !
2014. aug. 20. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
mondd el neki, hogy megpróbáltad, de nem megy, nem érzed jól magad a kapcsolatban.
2014. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt, amit írtál, így átküldeném neki. Nagyon értékes és remek srác lehet, de tudom, miről beszélsz, engem majdnem megfojtott egy ilyen fiú régen a szeretetével, összetörni nem szabad, de még azért van mit fejlődnie.

Sajnálatból ne, semmi értelme. Papucs kinek kell, akármilyen remek ember is?

2014. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Légy őszinte, mond meg neki h ez neked nem fog működni vele.,

De ahogy írták már, ezt el is küldheted neki.

2014. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd jó volna még az 20 év múlva, mikor egyedül leszel! Semmi sem jó nektek nőknek!
2014. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves valaszadoknak a kommenteket :) utolsonak: igen nekunk noknek semmi nem jo... 20 ev mulva amikor 36 leszek valoban jo lesz egy ilyen fiu/ferfi, de egyenlore en meg csak 16 vagyok, es nemszeretnek 1 embernel leragadni. Ha emiatt nem jo semmi a noknek akkor sajnalom. Ilyenek vagyunk :)
2014. aug. 20. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!