Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám rendbe hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egypicilány.. kérdése:

Hogy tudnám rendbe hozni a kapcsolatunkat? Vagy már nincs értelme?

Figyelt kérdés

Fél éve élek eggyütt a párommal..4 hónapon keresztül épp hogy csak egy minimális veszekedés volt,nagyon szerettük egymást!! aztán volt egy vetélésem,akkor minden megváltozott

többször veszekszünk,elég durván,és mindig azt hajtogatja h pakoljak össze és költözzek el,de aztán mindig rájön hogy nem kéne.A lányát,és minden más dolgát előrébb veszi mint engem.! Szóval már minden fontosabb neki mint én.Nem szeretget már,az is zavarja ha hozzá érek.eggyütt sem voltunk már egy hete.Mindig elmegy valahová,mikor én itthon vagyok,ha elmegyek ő itthon van.Mindenért belém veszik,amiről általában nem is tehetek,csak hogy veszekedhessen,s olyankor mindig itt hagy.Ugy érzem hogy nem ért meg,láttam hogy más lánnyal olyanokat irt,mint ha az a szeretője lenne.De közben folyamatosan lejár a volt nőjéhez,a gyerek a kifogás hogy ő miatta megy.És jópár óra mulva jün haza,és ha haza is jön vagy beül a gép elé,vagy alszik.Velem nem törődik.Nem értem az egészet.Talán már megunta a kapcsolatot vagy mi??? :O Nagyon szeretem és nem skarom elveszitteni,lécci segitsetek,hogyan hozzam rendbe!!!!! :(


2014. aug. 20. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A változáshoz 2 ember kell, magad nem tudod rendbe hozni a kapcsolatot, ha ő nem akarja.
2014. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Ezt már sehogy. Itt lenne az ideje, hogy szépen összepakolj és menj el csendesen. A pasiért nem kár jellemtelen ember aki igy viselkedik, ahelyett, hogy egyenesen lezárná. A pasi csak arra vár, hogy lelépj önszántadból.

Ez az ember téged nem szeret.

2014. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Kedves Picilany! Van egy jo es egy rossz hírem. A párodnak ez a kapcsolat nem olyan fontos, mint számodra. A jo hír az, hogy nem szuletett közös babátok. Bármennyire faj is, amit most érzel, később, ha mar nem leszel zaklatott, megérted, miert írom most ezt.

Egy kapcsolat ket emberről szol: kettőtök vagyairol, igényeiről. Ő magadra hagy teged, fizikai es lelki értelemben is. Önző es éretlen magatartás, ami csak ido kérdése, es előjött volna, ugy is, hogy egy pici babával itthon várod őt.

Nem írod, akarta-e a gyereket, hany évesek vagytok.

Ha nincs gyereked, es el tudod tartani magad, akkor a legjobb, ha mielőbb költözöl, sajat akaratodbol. Ez a pasi most is megcsal, később is meg fog. Az első problémánal, ami közös megoldast igényelt volna, egyedul hagyott teged, sőt, elküld. Kislány, legyen tartásod, es lépj ki ebből a kapcsolatból.

Emlékezz: ott fog ligegni a sarkadban, hogy visszaszerezzen, mert újból lesz varázsod, ha nem vagy az övé. Na akkor légy újra erős, tudj nemet mondani.

Ettől jobbat érdemelsz, testi-lelki-szellemi tarsat, akire számíthatsz. Írd meg, hogy döntöttél, érdekel! 31/N

2014. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első olyan mondatánál, hogy pakoljak és költözzek, úgy otthagytam volna, mint a huzat.


Persze csakis rajtad áll, hogy hagyod-e még magad xarrá alázni.

2014. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eddig csak azért türtem el neki ezeket,mert odáig vagyok érte,de bármennyire is szeretem,nem tudom már eltürni ezeket neki.Ő egyébként nem akarta a babát,mert van már neki egy lánya egy másik nőtöl.ő 28 én 17 vagyok.:( nem tudom mit tegyek..:(
2014. aug. 20. 15:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Hagyd ott! 18 évesen még azt hiszed, hogy ilyen egy szerelem, de nem ilyen, hidd el!

Ha valakit szeretünk, akkor azt nem alázzuk így meg.

Téged ő nem szeret. Gondolom, főzöl-mosol rá, és szexelsz vele.

Kicsit kiöregszel, és lecserél.

2014. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen,mint egy jo feleség,kávéval cigivel ébresztem,reggelit csinálok neki..aztán főzök mosok takarittok..:( és nem mondhatnám h szexelek vele,ugyanis már egy hete rám sem néz.:(
2014. aug. 20. 15:57
 8/11 A kérdező kommentje:
a másik dolog az,hogy egy albérletben vagyunk,ami még 10 napig szol,aztán menni kell,és ő nemsokára megy ki külföldre és kiis akar költözni.Az albi keresés,és fizetése is rám maradna.És tudja jol,hogy mivel miatta hagytam ott a sulit is,nem állnám meg a helyem külföldön.:(
2014. aug. 20. 16:06
 9/11 A kérdező kommentje:
És az a lány,akivel irogatott,külföldön él.:(
2014. aug. 20. 16:07
 10/11 anonim válasza:
Jezusom! Azonnal pakolj, költözz a szüleidhez vagy barátnőmhöz, folytasd es fejezd be a sulit! Utana szerezz munkat, es SENKI ingyencseledje ne legyel. Ez a fickó nem szeret, nem is fog, mert nem tisztel. Es te sem tiszteled magad, ha hagyod, hogy ő vagy hozza hasonlók lábtörlőnek használjanak. Tanulj, mert azt nem vehetik el. Nyelvet es szakmát, dolgozz külföldön, ha ugy tudsz félretenni, de nr légy mar a kapcája egy ilyen trógernek!
2014. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!