Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha barátnőmnek szülinapjára veszek egy könyvet írhatnék bele valami kis szöveget? Annyi, hogy kb egy hete vagyunk együtt. Am 16 éves vagyok, ő most lesz 17.

Figyelt kérdés

Én úgy gondoltam,hogy az első lapra,ha egyáltalán jó ötlet.

Ha igen akkor mit?

Ötletek?

Egyébként ha könyv akkor szerintetek J.A.Redmerski:A soha határa vagy Tamara Ireland Stone - Time between us /elválaszt az idő

Segítsetek lécci :)

Légyszives csak értelmes válaszokat.



2014. aug. 21. 08:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyik könyvet sem ismerem,de így 16 évesen nem olvasnék olyat ami csak szól valami kitalált dologról ,de nem tanulnék belőle. Ne használj 'am' szót,komolytalannak tűnsz,én is majdnem itt hagytam a kérdést. Első lapjára vagy saját magad által költött verset,vagy csak annyit,hogy sok szeretettel xy-tól,nekem nem tetszene ha csak netről leszednének valamit és beleírnák. Annál személyesebb kell. de egyébként máskor én is írtam,szerintem jó ötlet. :)
2014. aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!