Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemmel 4éve vagyunk házasok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel 4éve vagyunk házasok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kisfiúnk születése óta szinte alig voltunk együtt, akkor is úgy, hogy én kezdeményeztem. Most ott tartunk, hogy egy éve nem szeretkeztünk, de ami előtte volt sem volt az a fergeteges, őrjítő szex. Korábban minden páromat úgy kellett le vakarnom magamról, szinte mindig szexelni akartak. Próbáltam beszélgetni erről, h vajon mi lehet az oka a dolognak, de semmire nem jutottam. Látom ahogy csúszik a házasságon le a lejtőn és nem tudom mit tegyek. Az nem elég, hogy jól főzök, tisztán tartom a házat, gondoskodó vagyok...ugye? Miben változtassak és hogyan??
2014. aug. 21. 09:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Párterápia
2014. aug. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Az durva, próbálj meg vele beszélni s akkor párterapeutához menni vele.

De am ha gondolod írj privit, ha szeretnél beszélgetni.

2014. aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

"ami előtte volt sem volt az a fergeteges, őrjítő szex"

Miért mentél hozzá?

2014. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Azért mentem hozzá mert nagyon jó embernek, figyelmesnek és odaadónak tartottam. Olyannak akivel el tudtam képzelni az életemet. Úgy gondoltam, hogy a kevesebb vagy kevésbé jó szex belefér. De jelenleg úgy vagyok vele, hogy a semmi szex nem fér bele. Nem akarom őt hibáztatni, biztos én is sokat változtam, de beszélni nem tudok vele erről és féltem a családomat.
2014. aug. 21. 09:30
 5/33 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van.Csak én a férj vagyok.A gyerekek születése óta semmi szex.Mindig van kifogás:Ő kövér,fáradt,nincs kedve stb.

Lehet,hogy a párod nem a nőt látja benned,hanem az anyát.

Amúgy milyen a viszonyban vagytok?Mi jól elvagyunk.

2014. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Elvagyunk, működünk, de már rég nincs meg a tűz. Attól félek, mi van ha már nem kíván vagy valaki mást kíván. Vessem rá magam? Attól csöppet sem érezném biztosabbnak az a házasságom, mert a dolgot kipipáltuk egyszer....szerinte majd jobb lesz, mert fél éve rosszabb helyzetben voltunk érzelmileg. Ez viszont csak azért volt, mert akkor hetente felhoztam a témát, most meg kb 2havonta1x. Nálatok mi miatt van ez? Te kívánod a párod?
2014. aug. 21. 09:38
 7/33 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy van neki más?
2014. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkodtam, megkérdeztem, de nem hiszem. Időben fogalmam sincs hogyan oldaná meg...vagy ez nem akadály manapság? Abból indulok ki, hogy férfi és a férfiaknak pedig KELL a szex, és nekem is. Szóval...
2014. aug. 21. 09:44
 9/33 anonim válasza:
Kérdezz rá a félelmeidre. Mi sajnos hiába találgatunk itt, az ok tényleg elég sok minden lehet. Vezesd fel a témát, hogy miért nem kívánja a szexet? (de nem kell rögtön mártírnak lenni, hogy biztos, mert megkívánt mást vagy hogy téged talál rondának... lehet hogy épp vele nincs minden rendben, épp egy rosszabb időszakát éli, csak ezt nem veszed észre). Azért ha kedves, jóindulatú emberről van szó, szerintem meg lehet ezt beszélni. :)
2014. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
lényeg az hogyha előhozod a témát ne engedd hogy vita legyen belőle, házasok vagytok, nyugodtan beszélljétek meg a dolgot mint két felnőtt ember. és énis nagyon javasolnám a párterápiát, sokat ssegíthet
2014. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!