Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nektek is rosszul esne csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek is rosszul esne csajok?

Figyelt kérdés
Már van kb 1 éve egy barátom.A nővére állandóan ellenem beszéli,ő persze ezt elmondja nekem,hogy miket mond rólam.Tegnap mikor át mentünk útközbe elmondta,hogy azt mondta a tesója,hogy el ne kapjon tőlem valami fertőzést:O én kiakadtam,hogy tőlem?mindennap fürdök min 2 x de ez nem lényeg,nagyon rosszul esett,és úgy kellet bemennem hozzájuk,hogy tök jó miket mond rólam.Nektek is rosszul esne?

2014. aug. 21. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok! Érthető, hogy rosszul esik.
2014. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Naná, hogy rosszul esne! Főleg akkor, ha semmi okot nem adtam volna rá, hogy ilyen dolgokat feltételezzen rólam a családja.


Miért utál téged a tesója? Esetleg lehet rá valami indok, hogy ennyire nem vagy neki szimpatikus?

2014. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ő eléggé más típusú lány mint én.

Ő 34 éves,én 21 és ilyen cicababa lánynak gondol,ami nem igaz,mert épp Pesten élek,ők vidéken

És ezért

2014. aug. 21. 10:48
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Hat baby szoljal oda neki nyugotani ne hagyd magad mond az neki h ne magabol induljon ki biztos neger is megb.szt.k azt elis kapot dolgokat!azt a baratodnak is mond meg neki h miert hagya h igy beszeljen veled a szétb.szot novere
2014. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érthető, hogy rosszul esik. Ráadásul oka sincs rá, pusztán azért, mert te pesti vagy, nem gondolhat rólad ilyeneket. Te sem gondolod róla azt, hogy paraszt, csak azért, mert vidéken él. (Az már más kérdés, hogy elég nagy parasztság a párod fejét ilyen dolgokkal tömnie és ellened hergelni őt, szóval tulajdonképpen mégis csak paraszt... de nem azért, mert vidéki!)

Figyelj! Ha hosszú távra tervezel a barátoddal, kénytelen leszel a családjával is valami normálisabb viszonyt kialakítani. Már csak azért is, hogy ne beszéljék tele a barátodat a hátad mögött mindenféle hülyeségekkel. Nem túl szerencsés dolog, ha a család ellened hangolja a párodat, épp ezért azt javaslom, próbálj meg beszélni a nővérével. Ülj le vele egy kicsit, csak ti nők egymás között. Talán ha jobban megismer, rájön, hogy mégsem vagy te olyan tipikus "pesti cicababa", mint amilyennek eddig gondolt. :)

2014. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem esne rosszul, nem érdekel mások véleménye. Meg én is hasonlókat gondolok róla és durvábbakat is, kvittek lennénk. :D
2014. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne. Viszont patt helyzet, mert nem mondhatod hogy állítsa le a nővérét... Mert ő a testvére
2014. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sürgősen elbeszélgetnék a "drága" nővérkével,hogy mégis miért beszél ilyeneket.
2014. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!