Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyoktol kerdezem: Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyoktol kerdezem: Milyen szemelyisegu sracok jonnek be nektek, kerlek minnel tobben irjatok le a velemenyeteket?

Figyelt kérdés
En egy normalis gondolkozasu sracnak tartom magam, vegyes szemelyiseggel, de inkabb szerenyebb tipus vagyok. Elbeszelgettem egy rendes lannyal, es felvilagositott hogy ne legyek olyan kedves a lanyokkal, mert a lanyok a bunkobb sracokat szeretik, es szerinte ezert nincs nekem baratnom, es nemis nagyon volt reszem komoly kapcsolatban, pedig egy atlagos/ jo megjelenesu sracnak tartom magam, 19 eves vagyok, csak az a problemam, hogy sok helyszetben szegyenlos vagyok, plane ismeretlen lanyokkal, eddigi baratnoim kozzul mindig ok voltak nagy beszedesek, es nemvolt problema a komunikacioval, de sok lany nem olyan beszedes, es en sem es igy nagyon nehez dolgom van... tudnatok valamilyen tanacsokat adni velemenyt ismerkedesre stb. megkoszonnek hoszabb valaszokat is :)!
2014. aug. 21. 13:17
 1/1 anonim válasza:
Egy fiú legyen udvarias, kedves és megértő. Tényleg nem kell más, szerintem hülyeség, hogy a bunkókat jobban szeretik a lányok.
2014. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!