Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, hogy mutatjatok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, hogy mutatjatok ki a lanynak, hogy szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 16:42
 1/5 Mr. Truth ***** válasza:
Magamat adom és megpróbálom kellemessé tenni a velem eltöltött időt.
2014. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megmondom a szemébe.
2014. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát kimutatni , igazából nem is tudom, hogy jó szó erre :D én mindig magamat adom így nem ér csalódás na meg azért próbálom a legjobb formámat hozni és kivételesen törekedni arra hogy a vicceim kultúráltak legyenek :D aztán ha olyan a lány akkor egyre több korlátot szabadítok fel.

De amikor úgy érzem akkor elmondom a dolgot :d pont 2 hete kaptam kosarat emiatt :p és még mindig nem ábrándultam ki belőle de hát én meg próbáltam és volt már aki a hálóban maradt :D

2014. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Virág, bonbon, romantikus vacsi? :D Egyik volt osztálytársamnak a barátja rózsaszirmokat szórt az asztalra, főzött vacsorát, az ágyra egy szál rózsát tett és a konyhából a hálószobáig végigszórta rózsaszirmokkal, gyertyafényes vacsi :) Ezt csak azért, mert gondolt egyet és meglepi a barátnőjét :D El sem hiszem, hogy van még ilyen pasas, aki ennyire aranyos... persze a lány is megérdemelte, mert ő mindig finomakat főz neki, meg vezeti a háztartást, a pasi helyett mindent megcsinál szinte :) 3 éve vannak együtt és kb. ez fél éve történt, na meg eddig is vitt neki ajándékokat, nem mindig, csak úgy, hogy meglepődés legyen :D Na meg az őszinteség, meg a bújások, az aranyos szólások, meg egyebek :) Az én barátom is megszokott lepni, meg mindig mondja, hogy szeret, babusgat :D Ez tőlem olyan tini írás volt, hogy huu milyen cukiságok vannak, pedig 23 vagyok :D
2014. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvettem feleségül.
2014. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!