Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy mutatjátok ki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy mutatjátok ki, ha szerelmesek vagytok egy lányba? (járás közben)

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
erre a kérdésre nem fogsz kielégítő választ kapni, mindenki máshogy és ami fontos még hogy mindenkinek máshogy, érzésre megy az egész.
2010. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
járás közben? hát mikor sétálunk- ugye akkor járunk- átkarolom, csókolózunk .. stb...
2010. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mármint sétálás közben?

megpuszilom, megcsókolom, átkarolom ienek:)

2010. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
marmint, ha mar kapcsolatban vagytok
2010. aug. 18. 23:01
 5/10 anonim ***** válasza:
ammm... Nem azert jartok mert szerelmesek vagytok egymasba?
2010. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vagy hogy viselkedtek, ha csak a dug'' miatt vagytok vele?
2010. aug. 22. 16:10
 7/10 rohamkolbász válasza:
a szereted a lányt, néhány dolog megilleti, míg a csak dugod a csajt nem...
2010. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én értem mit akarsz kérdezni , honnan lehet tudni azt hogy egy srác igazából szeret vagy csak dugni akar ?

A válasz nagyon egyszerű , aki csak dugni akar csak addig ereszteti veled azt h szeret míg megkapja , aki meg valójában is szeret az dugás után is.


innen az következteti le sokk csaj , akkor varok a dugásáll sokakig és aztán megkapja jutalmul ami egy elég jó taktika , de nagyon egy aljas dolog és tevés is.


mások pedig hamar lefeküdnek a pasikkal mindent sürgetnek gyorsan lezavarnak mindent aztán jönnek az új dolgok.

(Az ilyen lányok jobbak és tapasztaltabbak az agyban , és őket lehet szeretni , de ki is lehet nagyon könnyen használni, megjegyzem az nem az én szokásom csak inkább a kiéhezett bunkók szoktak ezt csinálni.


Szex a lelke mindenek.

határozd el te milyen típusú vagy a kettő közül és ha meg van kedved éröl dumálni mert ezt meg is lehet bővében beszelni akkor írj rám privit.


Robertooo a 19 evés Gigolo :P

2010. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Roberto leírta amit én akartam. :D
2010. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Full-ban helyesírási hiábaval de remélem érteni lehet :-)))


Robertoooo

2010. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!