Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Férfiak mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak mit gondoltok jó ez így? Nektek így megfelelne?

Figyelt kérdés

Tehát én egy lány vagyok :D vagyis mondhatni már nő.


Előbb volt itt egy kérdés annak kapcsán írtam ki én is egyet. Nem tudom hogy kezdjem...


Tehát én nem tudom a többi csaj hogy van vele, de én szinte minden nap kívánom a szexet, vagyis az éppen aktuális páromat inkább. Van amikor naponta többször is.


De sajnos amikor épp azok a napok vannak akkor én nem szeretem csinálni. Több barátom szerette akkor is.

Hát én olyankor nem. Nekem fájdalmas is és szerintem nem higiénikus, én szeretném ha olyankor nyugodtan lehetnék ott lent és nem kerülne le rólam a ruha. Ez nagy kérés?


Gyakran olyankor is szívesen benne lennék a dolgokban, de nem lehet. Viszont olyankor van mondjuk orál (neki) meg hasonlók. Nektek ez problémát okozna?

Engem nem zavar, hogy csak ő kap olyankor mert én szeretem és szivesen vagyok vele, szóval nekem ez nem ügy.


Titeket zavarna ha így mennének a dolgok?

Rendes szex szinte bármikor, de minden hónapban 1 hétig ilyen kényszerszünet (akkor velem nem csinálhat senki semmit :D).



Nem tudom most olyan idiótán érzem magam. A nők olyan válaszokat adtak másik kérdésnél, hogy ők ezzel nem törődnek a párjuk sokszor észre se veszi. Hát akkor ők 4-7 (attól függ) napig nem is nyúlnak egymáshoz?


Nekem ha olyan párom van éppen akkor 2 óránként rámászok, ha csak meglátom akarom. Max minden másnap, de hogy ilyen hosszú ideig semmi. Van olyan pasi aki tud ilyen kapcsolatban élni és mégis boldog?


Ne értsetek félre, nem minden a szex nekem sem, ha dolgozok vagy hasonló akkor eszembe se jut és a belső tulajdonságokra megyek inkább, de akkor is. Aludni se lehet úgy, hogy egész nap nem volt semmi ráadásul egy idő után még dührohamokat is kapok mert nem tudom levezetni a feszkót :D


Na remélem érthető mit akartam ebből kihozni, írjátok le a gondolataikat. Kösz :D


2010. jan. 15. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha arra vagy kíváncsi hogy nélkülözné egy srác a sexet szopásért akkor sztem semmi kifogása nem lenne ellene. Ha meg te kívánod meg a srácot akkor pl zuhany alatt észre sem veszitek.
2010. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem őszintén nem zavar azsem, ha 4 napig nem nyúl a farkamhoz a csaj. Van barátnőm, de egyáltalán nem szexelünk minden nap. Heti kb 3-4-5-ször. És igen, boldog vagyok. És igen, szeretem a barátnőmet, és kívánom is. És igen, ha éppen nincsen konkrétan szex, csak orál, azt is szeretem.
2010. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Örülök,hogy vannak akiknek ez a legnagyobb gondjuk.Mondjuk nem mindenki 1 hétig menstruál.És van akinek 2 munkahelye is van,hogy megéljen,és nem a legnagyobb baja a szex.Gondtalanka.
2010. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ez a legnagyobb bajom. De most miért zavar, hogy én ezt megkérdeztem?

Egyébként megkérdezhetem nő vagy?

:DD

2010. jan. 15. 15:02
 5/6 A kérdező kommentje:

Különben pedig ha lenne igazán mélységes és nagy problémád neked is tudnád, hogy azt nem olyan könnyű megfogalmazni és az sokkal összetettebb annál, minthogy kérdést írjunk ki róla.

Azért ezt kérdezem, mert hirtelen eszembe jutott és addig se a pénzügyi helyzetemre és a sok sz.rságra gondolok ami van a világban.

Lazíthatnál kicsit, akkor talán nem lenne annyi gondod neked se és nem lennél feszült.

2010. jan. 15. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

párom imádja az orált,meg azt a 4 napot is,mivel akkor biztos lehet benne hogy nem szakitom félbe,hogy akkor innetől szex,vagy csináljon velem is vmit,hanem akkor fixen csak ő van kényeztetve:D

vagy van anál,és akkor az jó mindkettönknek (igen,megfeleleő pasival tud az nagyonjó is lenni)

de ha ő választhat,akkor orál végig...

ez legyen a legnagyobb akadálya a boldogságunknak...

22/L

2010. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!