Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem fogok találni senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogok találni senkit ha így viselkedem? Én nem vagyok normális életfelfogású?

Figyelt kérdés
Normálisan öltözködöm, de nem hordok miniszoknyát. Nem beszélek csúnyán, csak nagyon ritkán. Nem beszélek nyíltan a szexről, mint mások. Akik erről beszélnek azoknak rosszul érzem magamat a társaságukban. Tehát én nem szeretek nőkkel olyanokról beszélni hogy pl. milyen jó ha habos a f**ok, meg hogy milyen pózokat szeretnek. Nem járok bulizni, nem iszok, nem dohányzok.
2014. aug. 22. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, majd te is találsz párt. Cselekedj, ahogy jól esik.
2014. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lessz pasid, itt rendes fiúk vannak
2014. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

esetleg te tetted fel tegnap este is hasonlóan megfogalmazva a kérdést? :)

hidd el nem maradsz egyedül :) nem mindenkinek a party ribik jönnek be :) meg a bulizós pörgős lányok...

normális vagy :) csak sokan nem látják benned az értéket...


21F

2014. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem pont az esetem vagy
2014. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem sokkal több érték van benned mint 100 miniszoknyás ringyóban! Ne aggódj :) normális a felfogásod :)
2014. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor miért az ilyen bulizós lányoknak van párjuk?
2014. aug. 22. 09:36
 7/18 anonim válasza:
Hova lehet menni kezet kérni?
2014. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen "bulizós lányok" könnyűvérűek összeállnak a buliban bárkivel aki fizeti nekik a következő kört :) te amúgy hány éves vagy?
2014. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De a bulizós lányokat jobban feleségül is veszik.
2014. aug. 22. 09:44
 10/18 anonim ***** válasza:
priváteső
2014. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!