Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem fogok találni senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogok találni senkit ha így viselkedem? Én nem vagyok normális életfelfogású?

Figyelt kérdés
Normálisan öltözködöm, de nem hordok miniszoknyát. Nem beszélek csúnyán, csak nagyon ritkán. Nem beszélek nyíltan a szexről, mint mások. Akik erről beszélnek azoknak rosszul érzem magamat a társaságukban. Tehát én nem szeretek nőkkel olyanokról beszélni hogy pl. milyen jó ha habos a f**ok, meg hogy milyen pózokat szeretnek. Nem járok bulizni, nem iszok, nem dohányzok.
2014. aug. 22. 09:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jehogy azt hidd hogy azokat könnyebben veszik feleségül... Sőt nagyrészének a kapcsolata nem tart tovább 1 hétnél
2014. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De hiszem, mert látom hogy így van.
2014. aug. 22. 09:52
 13/18 anonim válasza:
Remélem, hogy van rá esély, mert én is ilyen vagyok.
2014. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mert a "bulizós lányok" vidamak,pörgősek,szexik,nyitottak valamint sokkal többet tudnak ismerkedni buliban..


Te meg 2 színben latod a vilagot,masokat hibaztatsz és unalmas is lehetsz.

2014. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Kurtz Bickle ***** válasza:

A kérdés az, hogy te miért nem vagy olyan, mint amit itt felsoroltál? Azért, mert nem mersz; vagy mert szerinted nem helyes, és nem érzed, hogy az te magad lennél? Mert nem lehet eldönteni. Ha te jó lennél magadnak, akkor meg sem fordulna a fejedben, hogy olyan legyél, amit itt felsoroltál. Mondjuk ebből nem derül ki, hogy milyen vagy, csak az, hogy milyen nem, és, hogy milyen dolgokért vetsz meg másokat. Inkább azon gondolkodj, hogy egy párkapcsolatban mit tudnál adni, mitől tudnál különleges lenni a másik számára.

A többi lány nem azért tud nyerő lenni, mert iszik, káromkodik és kiteregeti a szexuális életét. Vannak alkalmi, vagy más teljesen komolytalan, egyszerű vonzalom és szimpátia szülte kapcsolatok, ahol egy lazább, könnyebb nő a preferencia, de szerintem a többség nem ilyet keres. Elvenni meg végképp nem az ilyeneket fogják.

2014. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is kellemetlenül érzem magam, ha ilyenről van szó. Nem is találom helyesnek a dolgot, meg nem is érdekel valahogy. :D
2014. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha akarsz akkor tudsz magadnak párt keresni. Sokan nem járnak bulizni, nem isznak és nem dohányoznak. Én is ebbe a kategóriába tartozom.
2014. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja az hogy nem a feneked nyaló valaszokat lepontozod csak minket igazol.
2014. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!