Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő motiváló hatással van a barátjára, hogy egyre sikeresebb legyen?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy előfordulhat olyan, hogy egy nő olyan hatással legyen egy férfire, hogy az tevékenyebb legyen? Komolyabb célokat tűzzön ki maga elé és még jobban küzdjön értük? Főként a tanulásra gondolok meg önmegvalósításra.


Azonban manapság azt vettem észre, hogy a nőknek ez egyáltalán nem céljuk. Bár elég gyakran akarják megváltoztatni a pasit, de mindig öncélúan. Hogy a pasi figyeljen rájuk jobban, foglalkozzon velük jobban. Ha egy férfi sikeres és nagyon tevékeny, akkor a partnerét zavarhatja, hogy kevesebb idő jut rá.


Ha egy férfinak vannak céljai, merész ötletei, amikkel meg tudná változtatni a világot vagy apróbb dolgok, amikkel jobbá tehetné mások életét, ez a nő számára nem vonzó?


Nekem eddig úgy tűnik, hogy nem vonzó, mert a nőknek a párkapcsolat a fontos és hogy törődjenek velük. Egyáltalán nem úgy állnak a dologhoz, hogy valaki olyannal lehetnek, aki véghezvihet kisebb-nagyobb dolgokat. Esetleg, hogy együtt alkossanak valamit vagy motiválják egymást.


De érdekelne a véleményetek


2014. aug. 22. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem igen

de ez a nőtől függ

egy normális pár kapcsoltban tudják egymást motiválni a felek - és ha rendben van akkor támogatják is egymást ebben

2014. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze! Nálunk ez így működik.

Én azt hiszem eléggé támogatom a páromat az előrehaladásban. Meg szoktuk beszélni egymással ezeket a dolgokat mint pl. az ő esetében mostanában a munkahely váltás, egyetemen passziválás. És én úgy mondom el ebben a véleményemet, ahogyan szerintem a legjobb lenne neki, az előrehaladásában.

Én is ugyan úgy meghallgatom őt hogyan vélekedik az én esetemben pl. másik szak vagy okj bevállalása, diákmunka. Múltkor mondta hogy, szerinte TDK-zhatnék meg azt tanácsolta, hogy dolgozzak és tegyek félre pénzt pl. jogosítványra vagy tanuljak egyetem mellett valami hiányszakmát. Szóval teljesen támogatjuk és segítjük egymást ebben, de emellett szakítunk egymásra időt ahogy csak tudunk, szóval nem gondolnám hogy karrieristák lennénk.

Szerintem ez fontos, hogy ebben is inspiráljuk és támogassuk egymást a céljaink elérésében. Elég önző dolog szerintem ha nem így lenne, sőt hosszútávon mindkét félnek hátránya lenne belőle, hogy nem törődtünk vele, csak úgymond "egymással" (mert szerintem ez is beletartozik az egymással törődésbe egyébként) és később ihatjuk a levét.

2014. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. :)


De egyébként szerintem alapjáraton is mindkét félben meg kell legyen az ambíció, hogy ez így legyen, különben csak lehúznák egymást. Engem nagyon zavarna, ha a párom ilyen lézengő alak lenne, pláne ha még semmibe is venné azt, hogy én tanulok és vannak céljaim, pedig nem hinném, hogy túlzásba viszem. Bár lehet, hogy a céltudatosabb fél jó hatással lenne a másikra, de szerintem mégis az az igazi, ha kölcsönösen inspiráljuk egymást. :)

19L (párom 23F)

2014. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!