Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány aki kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki kamu profilról írt rá barátjára?

Figyelt kérdés
aki vissza is írt neki és ebből szakítás lett?
2014. aug. 11. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
tehat veled ezt tortent
2014. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az unokatesóm csinálta ezt, aztán szakítottak is, de nem ezért.
2014. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rám a barátnőm kamu képel írt,bevettem és 2 hónapig neten jártam vele,anno.Mára tudom hogy ez egy hülyeség.
2014. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az se normalis
2014. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt minden van.
2014. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem igen, aztán kamu találkozott velem. Kicsit fura volt elsőre, mert egy mekis szatyor volt a fején 2 lyukkal, de nem zavart, azt mondta szégyenlős. Aztán ahogy teltek az órák és fogytak a borok szobára kerültünk. Aztán ránk nyitott a barátnőm és kiderült, h ő van az álarc alatt. Tisztára összezavarodtam, a pia se segített, h kitisztuljon a fejem. Még ma is zavarban vagyok, ha megpróbálom felfogni.
2014. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
uhh az durva
2014. aug. 11. 23:26
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm kért meg, hogy a pasijára írjak rá kamuprofilról. Nem akartam belemenni, de végül rávett. Még nem is tértem a lényegre, amikor a srác úgy elhajtott, hogy csak néztem ki a fejemből. Pedig a kamuprofilom elég jó csaj :D És ráadásul szólt is a barátnőmnek, hogy egy csaj ráhajtott.
2014. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lollipop Girl ***** válasza:
Húgom ígyvszakított a barátjával.
2014. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!